Анкер

Тут ведётся обсуждение различного снаряжения, которое может пригодиться УАЗоводу и не только

Модератор: Модераторы форума

Повідомлення yuralev68 » Нед вересня 07, 2008 22:33

Shurik написав:
Сплав тут не при чем. Интересно, вырвелся и эта хрень из грунта, если ее туда вкрутить на 1,2-1,5м или же выдержит тяжелый засевший бобик?


Есть у меня знакомый - один из первых джиперов ол Львове.
Он когдато сел на Ниве в чистом поле. Метровый бур вырывало нафиг.
Выбратся он смог толко подложив бревно под него. Думаю это и есть ответ - "Зависит от грунта". Но (!) Бур не самозакапывается и вектор тяги стремится его вырвать. В отличии например от бревна зарытого в Т образную канаву "мертвяк". Там бревно уходит вниз в землю и обычно его уже никто и не пытается вытянуть. Про "мертвяки" думаю Yuralev68 добавит - это их епархия :)


Прийдеться...Грунт це перше, а друге, 26м бетонна опора вагою 7т заглублюється в землю на 3.5-4м, і тримає досить великі бокові навантаження, на слабих грунтах, щоб опора не хилилася в якийсь (прогнозований бік) до неї чіпляють так званий ригель. Поперечка довжиною метрів 4 і шириною десь 0,5м. Ця фігня закопується зі сторони можливого нахилу в грунт десь на 0,7 м. аби його не було видно.

Виходячи з цього я думаю, що достатньо мати в машині буравчик довжиною десь метр, або трохи більше, з кільцем вгорі по якому можна бити молотком, запхавши в нього лом його можна вкручувати в землю і за нього треба чіпати лебідкою., і крім цього треба мати пластину десь до 10мм товщини, 20см ширини і десь 50см довжини. Можливо посередині треба якісь ребра жорсткості. Пластину забивати в землю впритул до буравчика поперек нього. Пластина не дасть буравчику нахилитись в сторону тяжіння. Всі інші способи вимагають заглублення в матінку землю. Можна мати просто лом з кільцем на горі, ту саму пластину і кувалду.
Аватар користувача
yuralev68
Участник движения
 
Повідомлення: 669
З нами з: Чет травня 22, 2008 15:04
Звідки: Івано-Франківськ

Поперед.

Повернутись до Снаряжение

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron