Лопата

Тут ведётся обсуждение различного снаряжения, которое может пригодиться УАЗоводу и не только

Модератор: Модераторы форума

Повідомлення Misan » Пон жовтня 19, 2009 17:00

3 года назад купил себе складную лопатку в рыбацком магазине за 60 грн
в прошлом году послужила подставкой под домкрат когда загрузли в песке
хватает с головой
Misan
Участник разговора
 
Повідомлення: 19
З нами з: Пон жовтня 19, 2009 15:11
Звідки: Украина

Повідомлення ШАМПАНЬ » П'ят квітня 02, 2010 0:41

Одпишусь в заглохшій темі. Цю зиму..., кожний з"їд із траси був сааамим крутим хардом... нє, точніш сказать ЖООООПОю! Кузов у мене великий, туди влазило шо мінімум 4 лопати- комсомолка, мала підборна, штикова, і ще штикова, але з прогибом,як ладонь складена совочкм. Так цією лопатою і сніг береться, і болото. А на штиковій це все спадає, апролеми, а "комсомолку" скрізь і невсунеш!!!
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Olexa » П'ят квітня 02, 2010 1:54

ШАМПАНЬ написав:і ще штикова, але з прогибом,як ладонь складена совочкм. Так цією лопатою і сніг береться, і болото. А на штиковій це все спадає, апролеми, а "комсомолку" скрізь і невсунеш!!!

Наскільки я розумію, ти маєш на увазі таке:

Зображення

В мене саме такого типу (тільки іншого бренду, але маю підозру, що Fiskars їх вже купив), і мені теж здається, що важко придумати кращого (і вигин ручки, і форма леза, і те, що ручка сталева).
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Olexa » П'ят квітня 02, 2010 2:02

Найближчими альтернативами, на мій погляд, можуть бути таке (телескопічна ручка):
Зображення
та таке (легкосплавна):
Зображення

Телескопічну вже так не використаєш як важіль, а легкосплавна невідомо наскільки витривала взагалі. Але телескопічна може бути зручною тим, кому нема де покласти звичайну, а легкосплавна для дівчат-штурманів, та для маньячної економії ваги. :)

P. S. Продаються в Епіцентрі.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення ШАМПАНЬ » П'ят квітня 02, 2010 22:59

Ну не така, але прогиб ЧТо-То похож. Головна задача вибрать в колії горбик (підкопатись під колесо), а простою штиковою, це проблема. тому що вкопать можеш а викинуть- проблема.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення sansanichd » Чет вересня 30, 2010 12:33

Я собі в будівельному супермаркеті купив називається "лопата автомобіліста", щось схоже що виклав Oldnick. Правда шурупи зразу поміняв а то закрутили малесенькі так щоб тільки рахувалося. Машину ще не відкопував але вогнище обкопував - зручно. Спьорка не варіант наддто мала.
Аватар користувача
sansanichd
Участник движения
 
Повідомлення: 385
З нами з: Чет січня 15, 2009 11:33
Звідки: Луцьк (067) 332 30 66

Повідомлення BoBeG » Чет вересня 30, 2010 18:02

Яшо вона з пластмасовою ручкою, то ручка довго не проживе :)
УАЗ 315201, УМЗ 414, воєнні мости
______________________________________
http://www.uaz-club.org.ua/gallery/index.php?cat=10101
Аватар користувача
BoBeG
Участник движения
 
Повідомлення: 694
З нами з: Пон грудня 25, 2006 12:53
Звідки: Львів
Машина: УАЗ 3151

Повідомлення sansanichd » П'ят жовтня 01, 2010 12:13

Там взагалі ручкі немає, тільки звичайний деревяний держак. А ручку можна прикрутити окремо якщо звичайно знайти. А пласмасову купував в село і в той же день зломав.
Аватар користувача
sansanichd
Участник движения
 
Повідомлення: 385
З нами з: Чет січня 15, 2009 11:33
Звідки: Луцьк (067) 332 30 66

Повідомлення kudo » Суб жовтня 01, 2011 10:11

Копаю много и с удовольствием (рарики разные), так вот лопата только телескопическая Fiskars (не Питерский).
Уже 3 года каждые выходные и живет. Удобная форма и угол наклона, а то что пишут о пластике... нормальный, грамотный пластик даст фору и дереву и металлу(в многих изделиях).
У меня два Fiskarя: телескоп и саперка складная.
Сейчас появились не плохие лопаты от Центринструмент. Похуже чем Fiskars, но и цена поудобоваримее.
KIA Cee'D SW, Хочу дизельную БУХАНОЧКУ
Аватар користувача
kudo
Участник разговора
 
Повідомлення: 3
З нами з: Суб жовтня 01, 2011 9:34

Повідомлення oleg_mt » Суб жовтня 01, 2011 15:52

Olexa написав:
ШАМПАНЬ написав:і ще штикова, але з прогибом,як ладонь складена совочкм. Так цією лопатою і сніг береться, і болото. А на штиковій це все спадає, апролеми, а "комсомолку" скрізь і невсунеш!!!

Наскільки я розумію, ти маєш на увазі таке:

Зображення

В мене саме такого типу (тільки іншого бренду, але маю підозру, що Fiskars їх вже купив), і мені теж здається, що важко придумати кращого (і вигин ручки, і форма леза, і те, що ручка сталева).


+1 за фискарс
Сам пользуюсь и другим советую.
Чудо лопаты, лучше не бывает. Один недостаток-цена кусючая.
УАЗ 3151. двигатель 417
мосты колхозы, тент+утеплитель, карб-ДААЗ-4178-1107010, помпа мерс, сцепление ЛУК, муфты ВИАМ и уже полный капремонт двигателя, бесконтактное зажигание, электропомпа.
Аватар користувача
oleg_mt
Участник движения
 
Повідомлення: 204
З нами з: Вів жовтня 19, 2010 11:00
Звідки: Ворошиловград

Повідомлення Olexa » Нед жовтня 02, 2011 8:54

Olexa написав:та таке (легкосплавна):
Зображення

Телескопічну вже так не використаєш як важіль, а легкосплавна невідомо наскільки витривала взагалі. Але телескопічна може бути зручною тим, кому нема де покласти звичайну, а легкосплавна для дівчат-штурманів, та для маньячної економії ваги. :)

Легкосплавна на дачі зламалася за рік (безпосередньо в момент копання хріну). Чоловікам в руки не давати. В машині використовувати не раджу.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення RomikV » Сер лютого 01, 2012 16:20

А у меня такая
Зображення
Тент. Дв. 417. К-126гу.Гидроблок.Термос МЕРС. Колхозы. БТР блок зад.мост. Лифт-7см. Серьги ГАЗель. Бампер ГАЗ 66 защита фар ЗИЛ 131
Аватар користувача
RomikV
Участник движения
 
Повідомлення: 312
З нами з: Вів листопада 29, 2011 18:14
Звідки: Полтава
Телефон: 06659три878три 096два136два61
Машина: 31512

Поперед.

Повернутись до Снаряжение

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron