Пневмодомкрат из подушки

Тут ведётся обсуждение различного снаряжения, которое может пригодиться УАЗоводу и не только

Модератор: Модераторы форума

Пневмодомкрат из подушки

Повідомлення Митяй » П'ят липня 09, 2010 10:42

Доброго времени! Т.к. работа связана с грузовыми перевозками,находясь в курилке, заметил как шофера фур выкидывают ,переодически, пневмоподушки от полуприцепов. Идея пневмодомкрата живет давно,у нас в Фастове есть контора делает такие,думаю на шиномонтажах такие видели все(две резиновых подушечки с трубой/ручкой), подъезжал интересовался - цена год назад - 800 гривен . :shock: . Вот хочу услышать мнение общественности - стоит ли заморочка с подушкой от фуры? Она по расчету где-то на тонны 3, и на фуре с нашими дорогами постоянный расколбас, а УАЗку поднял/опустил .С воздухом проблем в гараже нет - комрессор ЗИЛ + пропановый 50л баллон-ресивер. :) Фоты по ссылке в галерее:
http://www.uaz-club.org.ua/gallery/disp ... =480&pos=0
Доброе слово сильно...Но доброе слово и револьвер в придачу куда сильнее чем просто доброе слово.(Аль Капоне).
Аватар користувача
Митяй
Участник форума
 
Повідомлення: 44
З нами з: Пон лютого 08, 2010 9:35
Звідки: Фастов, Киевская обл. 12.03.1979
Машина: УАЗ-469,Славута,М-408 67г.в.

Повідомлення Bobikus » П'ят липня 09, 2010 11:09

Думаю, вартує. Єдине що не заморочувався би з кулібінством з подушками від фур, а взяв би нормальний пневмодомкрат. Він і в гумнах пригодиться, якщо 12в компресор буде під рукою...
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення Olexa » П'ят липня 09, 2010 11:20

Bobikus написав:Він і в гумнах пригодиться, якщо 12в компресор буде під рукою...

Чи не краже вже Air Jack у такому випадку?
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Митяй » П'ят липня 09, 2010 11:24

Ну "Кулібінство" - це моя "погана" звичка з дитинства.А тут щей шара перепадає в кількості 1-2 штуки на місяць :D . Вони хоч Б/В, але цілі, водії фур міняють їх завчасно.Питання в тому,чи вистачить для УАЗки висоти підїому, на фото по рулетці приблизно 20-25 см :roll: Вдома проексперементувати не можу - машина досі в малярці :( .
Доброе слово сильно...Но доброе слово и револьвер в придачу куда сильнее чем просто доброе слово.(Аль Капоне).
Аватар користувача
Митяй
Участник форума
 
Повідомлення: 44
З нами з: Пон лютого 08, 2010 9:35
Звідки: Фастов, Киевская обл. 12.03.1979
Машина: УАЗ-469,Славута,М-408 67г.в.

Повідомлення Pasha » П'ят липня 09, 2010 13:49

Митяй написав:Ну "Кулібінство" - це моя "погана" звичка з дитинства.А тут щей шара перепадає в кількості 1-2 штуки на місяць :D . Вони хоч Б/В, але цілі, водії фур міняють їх завчасно.Питання в тому,чи вистачить для УАЗки висоти підїому, на фото по рулетці приблизно 20-25 см :roll: Вдома проексперементувати не можу - машина досі в малярці :( .

Звісно пробуй - комплектуючі ж у тебе в основному на шару. Може щось і вийде, а якщо і не вийде то ти нічого не втрачаєш :wink:
Купити заводське завжди встигнеш.
УАЗ - Russian джип
Аватар користувача
Pasha
Участник движения
 
Повідомлення: 337
З нами з: П'ят квітня 04, 2008 9:38
Звідки: Чернигов

Повідомлення Bobikus » Пон липня 12, 2010 16:38

Olexa написав:
Bobikus написав:Він і в гумнах пригодиться, якщо 12в компресор буде під рукою...

Чи не краже вже Air Jack у такому випадку?
ну власне до того і йшло :)

А щодо пневмоподушок від фур - наскільки знаю, то вони тверді як камінь, щоби їх заставити ходити хоч півметра туди-сюди потрібно чи не більше зусиль ніж власне підняти УАЗа...
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення МАХНО » Пон липня 12, 2010 23:34

Ну к подушке надо еще стакан собсно на котором она движется.Ну и работать она будет правильнокогда жестко закрепить стакан и подушку в вертикальной плоскости.А вообще зачем изобретать велосипед
ВОЛЯ або СМЕРТЬ
МАХНО
Участник движения
 
Повідомлення: 837
З нами з: Нед березня 30, 2008 14:36
Звідки: Киев тел.050 3322711

Повідомлення Митяй » Вів липня 13, 2010 9:11

Bobikus написав:
Olexa написав:
Bobikus написав:Він і в гумнах пригодиться, якщо 12в компресор буде під рукою...

Чи не краже вже Air Jack у такому випадку?
ну власне до того і йшло :)

А щодо пневмоподушок від фур - наскільки знаю, то вони тверді як камінь, щоби їх заставити ходити хоч півметра туди-сюди потрібно чи не більше зусиль ніж власне підняти УАЗа...


1.Air Jack - пишуть шо штука для ледачих водіїв :D , по друге не бюджетно.
2.Качав компресором з діафрагмою,він більш ніж 3 атм не видає,що саме цікаве - я, (80 кг), сидів в цей час на подушці :D - піднімає без проблем.
Доброе слово сильно...Но доброе слово и револьвер в придачу куда сильнее чем просто доброе слово.(Аль Капоне).
Аватар користувача
Митяй
Участник форума
 
Повідомлення: 44
З нами з: Пон лютого 08, 2010 9:35
Звідки: Фастов, Киевская обл. 12.03.1979
Машина: УАЗ-469,Славута,М-408 67г.в.


Повернутись до Снаряжение

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron