люстра

Тут ведётся обсуждение различного снаряжения, которое может пригодиться УАЗоводу и не только

Модератор: Модераторы форума

люстра

Повідомлення дмитрий мдс » Суб квітня 09, 2011 6:53

делаю экспедиционный багажник на свой Патриот - подскажите какие фары правильнее поставить на люстру (дальний, ближний или противотуманки)?
Аватар користувача
дмитрий мдс
Участник движения
 
Повідомлення: 488
З нами з: Вів березня 08, 2011 9:45
Звідки: Запорожье

Повідомлення Саид » Суб квітня 09, 2011 10:36

Ксенон.
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Повідомлення Bobikus » Суб квітня 09, 2011 11:18

Теж думав про це, дійшов до висновку, що ідеальний варіант це 4 шт. LKR5ff, скеровані вперед і 2 шт. LKR5, скеровані в боки для освітлення площі ліворуч і праворуч. Як на мене, це якраз той компроміс, коли попереду якісно освітлена площа до 100 метрів і не пересвічений капот, у той же час з боків рівнорозсіяно видно в діаметрі до 20-30 метрів. Собі буду ставити саме так.

З ксеноном не згоден з таких причин:

- ціна моноблочних герметичних фар надто велика
- дешевші рішення мають окремий блок розпалювання, що не добре в - оффроуді через шанси намочити
- усі ксенонові фари без спецлінз мають широку точку джерела світла (газова колба у лампочці), відтак високий коефіцієнт розсіювання. Це означає, шо при їзді у лісі, кущах, в снігопаді, в тумані, в дощі ітд водію будуть світитися листя, гілки, краплі, сніжинки, туман але не дальша зона, яку потрібно освітити.
- спектр світла у ксенонових фар не свідчить на користь їзди у сніг дощ та туман. Особливо якщо воно на даху, при певній погоді не буде видно навіть краю капота :)

Єдине місце, де оправдовується ксенон - це далекобійний фарошукач, але це вже інша тема.

Все вище - моя особиста думка.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ


Повернутись до Снаряжение

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість