Внедорожный мотоцикл или БТР-блокировки в подарок!

Раздел посвящен отечественным побратимам-внедорожникам

Модератор: Модераторы форума

Повідомлення sansanichd » П'ят липня 16, 2010 17:24

Bobikus написав:Знаю точно, що повнопривідні "Урали" чи то "К-750" у 90-х видавалися у якості службового транспорту усім лісникам військових лісництв України. Знаю також, що вони швидко списувалися. Думаю, в неті не проблема знайти військові лісництва, а згодом і їх колишніх господарів.

В 90-х їх не складали а збивали як деревяні ящики, розвал деталі браковані на 90% якщо щось не закручувалося воно просто забивалося молотком. В мене дятько на київському заводі працював і їх складав. До наших днів такі екземпляри не дожили(зважаючи на їхню якість) зараз їздять 86 року випуску і пізніші.
Аватар користувача
sansanichd
Участник движения
 
Повідомлення: 385
З нами з: Чет січня 15, 2009 11:33
Звідки: Луцьк (067) 332 30 66

Повідомлення yuralev68 » Суб липня 17, 2010 0:44

всі моци ішли через одну централізовану майстерню, і міліцейскі і всі інші. Немає там вже ні одного урала чи мт., перевірено на 100%....якість запчастин цих моців не витримує ніякої критики. Перегріву , при правильно відрегульованому моторі, ці апарати не бояться ні в яку жару, за квадри і джипи їдуть на бездорі гірше....ну я би ще з кимось навіть поспорив, але , як для себе не бачу змісту, на МТ відїздив..ну 10 років точно, на квадріку, два роки -точно, причому все гори і болота, на джипах...їду до цих пір.....
Аватар користувача
yuralev68
Участник движения
 
Повідомлення: 669
З нами з: Чет травня 22, 2008 15:04
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Ветеринар » Вів листопада 23, 2010 10:39

Якщо по мт то то є Юра Сердюк і його сайт Dnepromoto.com.ua там є вся інфа +там є дяді які робили квадр на базі мт
P.S. Мт 12 це із двигуном к-750 а 16 і мб 16 це мт 11 із ведучою коляскою цивільний і вояка відповідно
Ветеринар
Участник разговора
 
Повідомлення: 7
З нами з: Суб листопада 13, 2010 9:33
Звідки: Вінницька обл Липовецький р-н с. Росоша

По внедорожным мотам

Повідомлення _Shadow_ » Суб січня 15, 2011 12:48

Военных вариаций с приводом на коляску было две - с блокировкой дифференциала и без оного.
Но отсутствие блокировки компенсировалось наличием задней передачи.

Я сейчас как раз занимаюсь переделкой МТ10-36 в вездеход - отличе МТ16 от классики ()- другая рама коляски (в ней место под ось есть), другой задний мост (без блокировок) и маятник.

Все железо уже есть - осталось перебрать(и движок с електрикой тоже), смазать - покрасить :D Думаю к весне управлюсь ...
"Оставайтесь! Будете гениальным механиком планеты!" c.
_Shadow_
Участник разговора
 
Повідомлення: 11
З нами з: Чет грудня 10, 2009 18:13
Звідки: Киев

Повідомлення Mykola STARyy » Пон березня 28, 2011 19:32

Запропонували МТ з ведучою коляскою конверсійний, після ремонту(чи ревізії), сів поїхав, з ТП і формуляром. Ціни не складуть. Якщо комусь цікаво, буду балакати. Кажіть що питати, я ся на тім не розумію, мені, те що між ногами баламкається - не машина :P
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Re: Внедорожный мотоцикл или БТР-блокировки в подарок!

Повідомлення Maksimka » П'ят листопада 23, 2012 15:41

Интересная тема. В гараже бок о бок с уазиком стоит мой маленький любимец, МТ Днепр 11 :) уже второй год привожу его в чуство после сельских хлопцев и каторжных работ в поле. Заменен блок, поршневая ваз 89 мм, злой распредвал, хонингованы головы, кованые клапана увеличеного диаметра, девяточные пружыны, бронзовые седла и направляющие клапанов, тюненые карбы, нулевики, прямой выпуск, електронное зажигание, коробка, мост быстрый.... вообщем прикурить дает :) товарищи на ямахах и сузах удивлялись когда мой дед на равне с ними тулил.
По теме :) когда искал мт был на семьи хохловых магазин от Кмз, так там новый мт-16 порядка 20 кгрн стоил. У товарища стоит м-72 1960 года, самая большая проблема ето запчасти, у нас их почти нет что заставляет ставить унифицированные от мт либо кетай. Как внедорожник его не вижу, ибо такую машыну тяжело удержать на грунте, травмоопасно, пустая коляска вмиг накрывает вас при неправильном повороте руля, воздушное охлаждение, в горячую погоду под нагрузкой мотор быстро перегреется что приведет к повышенному износу елементов мотора. Перегрев у себя борол присадками антифрикционными в масло + увеличенный маслоподдон от эскортного МТ, ну и зажигание настраивать. Мост 16 не сильно надежен, обычная одиночка намного крепче. И опять у М-72 с завода идет ускоренный мост 9ка который нужно переделывать по 8ку для повышения тяговых качеств. Одно радует зубатая китайская резина по 200 грн.
Аватар користувача
Maksimka
Участник форума
 
Повідомлення: 65
З нами з: Нед вересня 30, 2012 19:24
Звідки: Киев, Минское ГеТТо

Re:

Повідомлення Maksimka » Нед листопада 25, 2012 10:11

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Lr-7nPFQBs

П.2.7 Правил
Пользователям запрещается размещать ссылки на информацию в сообщении, без каких бы то ни было комментариев и цитат раскрывающих суть информации по ссылке.
Исправьте.
Модератор Student
Аватар користувача
Maksimka
Участник форума
 
Повідомлення: 65
З нами з: Нед вересня 30, 2012 19:24
Звідки: Киев, Минское ГеТТо

Re: Внедорожный мотоцикл или БТР-блокировки в подарок!

Повідомлення rmoskal » Сер вересня 18, 2013 0:13

Прикольный дырчик :D да и от уаза кое-что есть... :D
А если серьезно, то мужик придумал офигительную вещь, по сути без аналогов в мире. Двигатель от бензопилы, камеры от уаза, легкая раскладывающаяся за несколько минут конструкция, вес 55 кг, полный привод 2х2... на Луноходах есть целая ветка посвященная копиям его мотоцикла. http://lunohodov.net/forum/viewforum.php?f=236
Да и сам творец продает чертежи своего вездехода, вполне себе бюджетно, 100$ с копеечками
Вот тема про его мотоцикл. http://lunohodov.net/forum/viewtopic.php?t=8318
Короче смотрите сами :D

http://m.youtube.com/watch?v=SztWx1Xo0K ... ztWx1Xo0KE
Аватар користувача
rmoskal
Член клуба
 
Повідомлення: 441
З нами з: Вів липня 24, 2007 10:26
Звідки: Сумы / Киев

Re: Внедорожный мотоцикл или БТР-блокировки в подарок!

Повідомлення max_78 » Чет лютого 09, 2017 19:33

И я хочу вставить свои две копейки, владею мотоциклом Урал М-72, 1942 года выпуска проходимость отличная, двигатель низкооборотистый. Да и смотрится на дороге отлично, все просят сфоткаться с ним. Держу так для души, люблю ощущать силу ветра. Да и так младший брат Уаза, вроде как.
max_78
Участник разговора
 
Повідомлення: 19
З нами з: Вів лютого 07, 2017 19:33
Машина: Уаз Хантер 315195

Поперед.

Повернутись до Общие вопросы

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron