Що зараз на ринку ВАЗ2121?

Раздел посвящен отечественным побратимам-внедорожникам

Модератор: Модераторы форума

Що зараз на ринку ВАЗ2121?

Повідомлення Вовчок » Вів березня 20, 2007 20:05

Ні, я не зрадив свій УГАЗ69.
Справа в тому, що:
1) почався сезон поїздок та будівництва :D ;
2) по газику роботи ще чимало :cry: ;
3) службове авто - добре, але до певної межі :? ;
4) дружина хоче порулить :roll: ;
5) треба щось собі думати...
Якщо і буду брати другий автомобіль, то треба щось більш цивільне від УАЗа (з огляду на те, що користуватись будемо вдвох із дружиною), але однаково 4х4. Бо скуштувавши раз повного приводу важко повертатись до звичайних авто :wink: .
Може хтось щось знає чи хтось знає того, хто щось знає, що собою являє Нива ціною до 3000 зелених. Справа геть не термінова і навіть остаточне рішення не затверджене. Просто збираю інфу для можливого рішення.
Наразі вимальовується наступна картина пропозицій: роки випуску 1980 - 1990, переважаюча більшість авт після к/р і двигла, і кузова (то байдуже).
Тепер трохи про те, що хотів би отримати за ці гроші: кузов, непотребуючий зварювальних та рихтувальних робіт (з мене досить "інтимних" стосунків із свїм УГАЗом); двигун та трансмісію, які протягнуть хочаб 15 - 20 тис.км (гараж з ямою - зайнятий, хоча, теоретично, якщо прокотить ГАЗик впритул до дальньої стіни, то Нива теж поміститься :roll: ); відсутність тонування та іномарочного салону - по можливості :D .
І нарешті: що можете сказати про людей та фірмочки, які займаються купівлею-підшаманюванням-продажем Нивок?
Востаннє редагувалось Вовчок в Сер березня 21, 2007 13:17, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Вовчок
Участник движения
 
Повідомлення: 552
З нами з: П'ят вересня 01, 2006 16:59
Звідки: Київ, 4.4.1972. 050 6116021

Повідомлення Shurik » Вів березня 20, 2007 21:01

Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.

© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Shurik
Член Клуба, Администратор форума
 
Повідомлення: 8853
З нами з: П'ят грудня 16, 2005 15:36
Звідки: Львов.
Телефон: О67-49-26-l7l
Машина: УАЗ 3151

Повідомлення Вовчок » Чет березня 22, 2007 14:33

Да... тепер я і сам бачу, що не в ті двері постукав... :roll:

P.S. До модератора: тему, мабуть, можна видалити аби не переобтяжувати форум.
Аватар користувача
Вовчок
Участник движения
 
Повідомлення: 552
З нами з: П'ят вересня 01, 2006 16:59
Звідки: Київ, 4.4.1972. 050 6116021

Повідомлення steff » Чет березня 22, 2007 16:46

Удалять думаю не надо. А вот закрыть могу, если она больше не нужна!
Зображення

О6З 64 6О 468
Аватар користувача
steff
Член клуба
 
Повідомлення: 1036
З нами з: П'ят липня 21, 2006 10:21
Звідки: Чернигов
Машина: ВАЗ 2121

Повідомлення Вовчок » Чет березня 22, 2007 16:55

Нехай тоді лишається бо для мене тема ще не закрита.
Аватар користувача
Вовчок
Участник движения
 
Повідомлення: 552
З нами з: П'ят вересня 01, 2006 16:59
Звідки: Київ, 4.4.1972. 050 6116021

Повідомлення Dan » П'ят березня 23, 2007 0:11

Друже, а у тебя ГАЗ-69???

Что - часто ломается?
Аватар користувача
Dan
Участник движения
 
Повідомлення: 424
З нами з: Вів вересня 06, 2005 10:45
Звідки: Киев, Харьковский

Повідомлення Вовчок » П'ят березня 23, 2007 12:09

Dan написав:Друже, а у тебя ГАЗ-69???

Зиркни в галерею та актовий зал.
Dan написав:Что - часто ломается?

Ще жодного разу не ламався :D , але роботи по його відновленню виконую самотужки переважно ночами, тому й так довго :( . А їздити треба зараз, хочаб у той же гараж (27км від квартири, де я мешкаю :? ).
Аватар користувача
Вовчок
Участник движения
 
Повідомлення: 552
З нами з: П'ят вересня 01, 2006 16:59
Звідки: Київ, 4.4.1972. 050 6116021

Повідомлення Саша » Вів березня 27, 2007 12:40

...попробуй пообщаться с Виктором - 067-2626818
у него бизнес по нивам, может поможет
http://www.niva-service.com.ua/niva/main.htm
Истина где-то рядом. (Fox Mulder)
Саша
Участник форума
 
Повідомлення: 125
З нами з: Сер жовтня 12, 2005 11:13
Звідки: Киев (067)2936312

Повідомлення Вовчок » Вів березня 27, 2007 13:51

Дякую.
Аватар користувача
Вовчок
Участник движения
 
Повідомлення: 552
З нами з: П'ят вересня 01, 2006 16:59
Звідки: Київ, 4.4.1972. 050 6116021

Повідомлення Вовчок » Пон вересня 24, 2007 13:02

Оскільки цей розділ форуму не є самим популярним, сподіваюсь, підняття старої теми не буде розцінено як флуд :wink: .
Отже, поки народ дружно штурмував танкову, я тихцем проник на базар і крадькома купив собі ще одного джипчика - ВАЗ 2121 :roll: . Тож викладу тут результати власного дослідження ринку б\в автомобілів "Нива" в ціновій категорії до 3000 у.о. - може комусь стане в пригоді:
Більш-менш загальна класифікація із короткою характеристикою класів.
1. Сільські або "колгоспні":
1.1. На продаж виставляються переважно в "повареному" вигляді. "Поварені" воні зазвичай неохайно, але міцно. Проте, під товстелезним віковим шаром скам'янілого кізяку та глини неможливо судити про це стовідсотково.
1.2. Салон, обладнання та електрика - в задовільному стані. Скло або нетоноване, або слабо тоноване.
1.3. Двигун та трансмісія, як правило, достатньо "зморені" тяжкою долею...
2. Авто для полювання та риболовлі:
2.1. Кузов - трухлявий, може мати наскрізні отвори розміром із цигаркову пачку. Власника це зовсім не напружує і не бентежить, позаяк він в цій машині буває виключно в гумових чоботах та бушлаті. Скриті порожнини кузова - залиті, тільки не мовілем, а мулом та багнюкою (можлива наявність молодняка карасів).
2.2. В салоні заслуговують на увагу лише передні сидіння, центральний замок з дистанційним керуванням та програвач CD, MP3. Відсутність пічки, обшивки салону та підлоги, хазяїна не бентежить з причин, викладених в попередньому пункті. Скло тоноване або непроглядно тоноване.
2.3. Двигун, трансмісія та ходова у відмінному (часто - новому) стані, бо доїхати до місця полювання чи риболовлі власник воліє якомога швидше і за всяку ціну.
3. "Городські" або сімейні:
3.1. Кузов або після непоганого к\р, або із незначними "підтрухлостями".
3.2. Салон та електрообладнання - в задовільному стані.
3.3. Двигун та ходова теж задовільні, але трансмісія нерідко "модернізована" в задньоприводну і невідомо в якому гаражі загубились демонтовані роздатка та передній міст.
4. Підготовані всюдиходи.
В поле зору не потрапляли. Мабуть продаються серед "своїх" і явно не в моїй ваговій, тобто ціновій, категорії.

Побувавши неодноразово на автобазарі та передивившись понад три десятки авто за оголошеннями, зробив невтішний для себе висновок: у загальнонормальному робочому стані машин за 3 кілодолари нема.
Щоб довго не розводитись подаю результат:
ВАЗ 2121; 1990 року народження; клас "міський або сімейний"; колір сафарі; кузов не варений і, як на його вік, в майже ідеальному стані; двигун 1,6 після к/р; трансмісія робоча і навіть майже не гуде (може й зовсім не гуде... бо я з сотки Круізера в Ниву сів :lol: ); колеса нові білоцерківські; скло НЕТОНОВАНЕ :D ; салон заюзаний та продавлений до пружин; центральний замок та сигналізація "Сокира" (коли почне замикати з пейджера всі троє дверей замість одної і в потрібний момент буде адекватно реагувати на їх відкриття - тоді буде знов називатись "Tomahawk"). Робоча вцілому (з багатьма дрібними недоліками) машина за 3800.

Стосовно "Нива-Сервіс" на вул. Електриків. Особисто в мене враження радше негативне ніж позитивне, принаймні стосовно тих машин, що вони "готують" на продаж: якщо авто свіжопофарбоване "вище ватерлінії" і має трухляві лонжерони "нижче" - в оголошенні пишуть: "к/р 07р., без корозії" :shock: Може, звичайно, я чогось не знаю або не розумію.

P.S. Наперед прошу пробачення в модератора, якщо на його думку цей пост доречніше було б розмістити в "Актовому залі" :oops: .

P.P.S. А ГАЗон все одно поїде!!!!!!!!
Аватар користувача
Вовчок
Участник движения
 
Повідомлення: 552
З нами з: П'ят вересня 01, 2006 16:59
Звідки: Київ, 4.4.1972. 050 6116021


Повернутись до Общие вопросы

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron