Как ДПС-ки "помогают"!

Здесь можно похвалить или поругать компанию, магазин, продавца или любого, оказавшего техническую помощь. Также в данном разделе можно найти информацию о Службе спасения Клуба и спасательных операциях

Модератори: Olexa, Модераторы форума

Как ДПС-ки "помогают"!

Повідомлення bobik67 » Суб січня 31, 2009 12:36

Вчера была неприятная ситуация в меня.Ночь ,глухая трасса в лесу,населенных пунктов почти ненаблюдается.Вруг откуда невозмись гайцы с фарой(дорога пипец полный яма на яме) ,короче проморгал знак 50,показывают 82 на фаре.Небольшой торг ,за сотку решаем вопрос.Непроехал и 3 км.как клинит подшипник в генераторе и мотор глохнет.Ночь ,лес,температура за бортом -5.В машине нет инструмента.Звоню на 02,говорю с дежурным,он заявляет что все екипажы у них занняты и до утра помощи недождемся.когда сказал ему что недалеко стоит ихняя машина ,он буркнул что будут связыватся и все.Спасибо мужику на москвиче,остановился помог с инструментом.Доехал до заправки и дождался утра,днем на одном акуммуляторе проехал 300 км. и благополучно попал домой.Вот так шраффы подняли а помощи хрен дождешся!
Большое спасибо всем автомобилистам ,кто неравнодушен к авт.на обочинах с открытым капот.
bobik67
Участник движения
 
Повідомлення: 266
З нами з: Чет березня 13, 2008 21:27
Звідки: Волынь.

Повідомлення no exit » Суб січня 31, 2009 17:09

Ага помощи, ты б у них еще б в займы попрасил :wink: анегдот получилсяб :wink:
nick-name.ru/nickname/id1074573
Аватар користувача
no exit
Член клуба
 
Повідомлення: 2250
З нами з: Чет травня 29, 2008 9:56
Звідки: Киев Пзняки 80683609525

Повідомлення Shurik » Суб січня 31, 2009 23:05

Та міг би подзвонити якщо не далеко від Львова.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.

© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Shurik
Член Клуба, Администратор форума
 
Повідомлення: 8853
З нами з: П'ят грудня 16, 2005 15:36
Звідки: Львов.
Телефон: О67-49-26-l7l
Машина: УАЗ 3151

Повідомлення bobik67 » Пон лютого 02, 2009 2:59

Да дело не в том что ситуация критическая,а после беседы с гайцами,захотелось проверить ,можно ли ждать от них помощи.
Проблема решалась одним движением ножа по ремню,или двумья ключами на 12,14.Это ладно я,мне не впервой выходить с всяких положений,но есть и др.люди которые незнают где что под капотом.
У меня возник вопрос по тел.помощи.С собой ноут возить небудеш а все тел.забивать в тел.тоже потом разобратся тяжело.Кто как выходит из положения?
bobik67
Участник движения
 
Повідомлення: 266
З нами з: Чет березня 13, 2008 21:27
Звідки: Волынь.

Повідомлення MMM » Пон лютого 02, 2009 10:36

Років шість назад мені на москвичу 2141 обірвало зчеплення, так ДАЙці біля мене в ночі, на дорозі 4 години простояли, зупиняли всі машини, перевіряли доки і невзначай питали чи недотягнуть вони мене до рай. центра. На протязі всього періоду вони невзяли ніодного штрафу і я їм тицяв 20 вічно зелених - теж невзяли, сказали що я немудрий :lol:
Без них точно б ночував в темному лісі на обочині.
не_знаю, може то було виключення з правила :lol:
Нема таких перешкод щоб комуняки не здолали.
Аватар користувача
MMM
Участник движения
 
Повідомлення: 603
З нами з: П'ят лютого 16, 2007 12:07
Звідки: м.Львів

Повідомлення MMM » Пон лютого 02, 2009 10:44

bobik67 написав:У меня возник вопрос по тел.помощи.С собой ноут возить небудеш а все тел.забивать в тел.тоже потом разобратся тяжело.Кто как выходит из положения?

Можна передзвонити бодай одному(двом) знайомим з клубу аби вони донесли інформацію на форум, або самі знайомі можуть зкоординувати дії невідходячи від компа
Нема таких перешкод щоб комуняки не здолали.
Аватар користувача
MMM
Участник движения
 
Повідомлення: 603
З нами з: П'ят лютого 16, 2007 12:07
Звідки: м.Львів

Повідомлення MudMax » Пон лютого 02, 2009 11:05

bobik67 написав:У меня возник вопрос по тел.помощи.С собой ноут возить небудеш а все тел.забивать в тел.тоже потом разобратся тяжело.Кто как выходит из положения?

Або так як сказав МММ, або навіть краще - вбий всі телефони у один файл, роздрукуй і вози з собою
Мы поговорили о машинах и пришли к выводу, что если уж покупать что-нибудь, так это ГАЗ-69, но их, к сожалению, не продают. (Стругацкие)
Аватар користувача
MudMax
Член клуба
 
Повідомлення: 3240
З нами з: Суб січня 06, 2007 18:02
Звідки: Киев (06.01.1983)

Повідомлення bobik67 » Пон лютого 02, 2009 12:35

Я думаю що це для всіх треба зробити,скороченний список з тел. і місцем проживання.
bobik67
Участник движения
 
Повідомлення: 266
З нами з: Чет березня 13, 2008 21:27
Звідки: Волынь.

Повідомлення Vanilla Gorilla » Пон лютого 02, 2009 23:18

MMM написав:Без них точно б ночував в темному лісі на обочині.
не_знаю, може то було виключення з правила :lol:


Минулого серпня поверталися з Гайдамакою з Карпат, на його дизельному УАЗіку, а так як у нас більш ніж пів дороги не було "зарядки", то й акамулятор був мертвий. Ну й десь за Тернополем прошляпили переключити кран на другий бак, солярка скінчилася й систему завоздушило. Ну прокачали ручним насосом скількт могли, у батарейки заряду щоб прокрутити стартер не було, й нам нічого особливо не лишалося як пхати. Один заскакує й пробує на 4 передачі завестися, а другий біжить ззаду пхає та матюкається. Пхав ззаду я, Сергій в цей час був за кермом, розштовхали гарно так, вже видно трошки спуск на трасі, і тут ззаду включаться сирена (а я впершивсь в УАЗік бачу тільки землю), зупиняємся. Мєнти поцікавилися шо це ми творимо посеред дороги (по узбіччу уазік на МТ гумі було тяжко пхати, тому пхали по дорозі :D ), пояснили, Сергій ще спитачив чи не хочуть вони нас потягнути (на ваз 21099). Дядьки перевірили документи, попросили при можливості відмити УАЗік від глини, тормознули нам ГАЗ 53 "Молоковоз" і він нас завів.
П.С. А потім під Хмельницькми Сергій провалився в дот. :lol:
УАЗ 469Б, ГАЗ 69
Аватар користувача
Vanilla Gorilla
Участник движения
 
Повідомлення: 989
З нами з: Суб травня 21, 2005 0:32
Звідки: Сумы (10.08.1985)


Повернутись до Отзывы. Служба спасения

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість