Привезу будь-які фари WESEM

Объявления о не единичных или регулярных продажах, покупках, обменах, дарениях

Модератори: MudMax, Совет Клуба

Правила форуму
В даному розділі можна публікувати оголошення про продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар не одиничних (масових) екземплярів товарів та послуг, або на регулярних засадах.

Без узгодження з Радою Клубу дозволяється публікувати лише ті оголошення, що стосуються позашляховиків, їх запасних частин, додаткового обладнання та спорядження, а також товарів для туризму. Всі інші оголошення можуть бути розміщені лише на комерційній основі, за попереднім узгодженням з Радою Клубу.
Оголошення, які не відповідатимуть правилам розділу, будуть видалені.

Для кожної з принципово відмінних груп товарів чи послуг кожного продавця/покупця, що він продає, купує, міняє, дарує або приймає в дар, може бути створено не більше однієї теми.

Назва теми повинна починатися словами "Продаю", "Купую", "Міняю", "Дарую" або "Приймаю в дар".

Суворо забороняється піднімати теми неінформативними та несуттєвими повідомленнями. Підняття теми під приводом зниження ціни на величину, меншу ніж 1%, або 10грн, також каратиметься згідно пункту 2.10 Правил.

Тему може бути прикріплено на початку розділу за умови надання членам Українського УАЗ Клубу фіксованої персональної знижки від прайсових цін продавця. Знижка членам Клубу не вважається наданою, якщо автором теми не були опубліковані ціни на товари/послуги.

При втраті темою актуальности необхідно закрити її за допомогою відповідної кнопки внизу сторінки теми, без публікації повідомлення в темі, що її закрито.

Для публікації оголошень про одиничні не регулярні продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар є розділ Частные объявления

Для публікації оголошень про зустрічі та майбутні події є розділ Встречи

Привезу будь-які фари WESEM

Повідомлення Bobikus » Чет лютого 10, 2011 18:30

Днями мав екскурсію по заводі Wesem. Разом із виробництвом розглядав можливість привозити їх до України.

Отже, якщо комусь потрібні будь-які фари цього виробника - прошу написати тут назву моделі та вказати потрібну кількість. Коли збереться достатня кількість замовлень, я дам запит на завод та відпишу ціни та терміни доставки. Поки складно сказати, наскільки буде дешевше, але за логікою, дешевше ніж там де їх роблять ніде не повинно бути :)

Назви моделей можна уточнити, наприклад тут:
http://avtoindex.com/shop/search.php?ca ... nd=109&p=1
або будь-де в Інтернеті.

P.S. Собі купив бомбові ударостійкі та водонепроникні лампи робочого світла LKR5ff з розсіюючим рефлектором та прозорим склом (герметичний роз'єм в комплекті). Вийшло десь по 25 доларів. Ось так вони виглядають:

Зображення

і ось так світять:

Зображення

Фотки не мої (на ватермарках видно чиї), свої на машині ще не тестив. Якщо комусь потрібно такі, можу відпродати (4 шт на люстру), собі куплю пізніше.
Востаннє редагувалось Bobikus в П'ят березня 04, 2011 12:22, всього редагувалось 1 раз.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Привезу будь-які фари WESEM

Повідомлення Bobikus » П'ят березня 04, 2011 11:58

Маю приємну новину - завдяки оптимізації деяких процесів а також налагодженню прямих комунікацій із виробником відтепер для членів УАЗ-клубу пропоную будь-яку продукцію WESEM за набагато доступнішими ніж раніше цінами.

Для прикладу, фари описані вище тепер коштуватимуть 16 доларів. Подібні знижки стосуються будь-яких товарів вказаного бренду.

Для того, щоби вибрати, потрібно зайти на сайт виробника

http://shop.wesem.com/ru/

та обрати потрібну модель та кількість.

Ціну можна знайти праворуч від моделі. До вказаної ціни слід додати 20% (для членів УАЗ-клубу) за доставку в Україну або 50% (для усіх інших) з моїм заробітком.

Для замовлення прошу відписуватись тут, не забудьте уточнювати модель та кількість.

При закупці більш як на 200 доларів завод обіцяв додаткові знижки.

Час доставки - до 15 робочих днів або швидше.

Зараз в наявності у Києві є робочі фари LKR-5 та LKR-5ff.
Востаннє редагувалось Bobikus в П'ят березня 04, 2011 16:17, всього редагувалось 1 раз.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення Бармалей » П'ят березня 04, 2011 13:41

А в место штатных фар Н-4 это волговские? На УАЗ 469.
Не знаю броду лезу в воду !
Аватар користувача
Бармалей
Участник форума
 
Повідомлення: 119
З нами з: Суб червня 06, 2009 12:26
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення Bobikus » П'ят березня 04, 2011 14:10

Бармалей написав:А в место штатных фар Н-4 это волговские? На УАЗ 469.
Вони позиціонуються як універсальні, єдиного стандарту. Потрібно знати яка саме модель мається на увазі, тоді зможу уточнити автомобілі, в яких дозволено застосування.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення Бармалей » П'ят березня 04, 2011 15:06

RE.12411
0251.5.000.4* подходят лампы H4 картон / 1 8.41EUR * Ikarus, Камаз, MZ, Robur, Trabant, Волга, Запорожец Вот эти в УАЗ встанут без доработки напильником?
Не знаю броду лезу в воду !
Аватар користувача
Бармалей
Участник форума
 
Повідомлення: 119
З нами з: Суб червня 06, 2009 12:26
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення Bobikus » П'ят березня 04, 2011 16:15

Бармалей написав:RE.12411
0251.5.000.4* подходят лампы H4 картон / 1 8.41EUR * Ikarus, Камаз, MZ, Robur, Trabant, Волга, Запорожец Вот эти в УАЗ встанут без доработки напильником?
Так, стануть як рідні, а то й краще, бо допуски у них вищі :). Вартість - близько 110 грн. Світять краще ніж китайські (ті, що продаються на базарах) у першу чергу за рахунок більш чіткої полоски на ближньому світлі і меншого шкідливого розсіювання.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення Бармалей » П'ят березня 04, 2011 17:59

2 фары+ 2галогенки с самого верхнего поста. Если нужна предоплата, карточку в личку. Заказ не горящий, реально нужны через полтора месяца.
Не знаю броду лезу в воду !
Аватар користувача
Бармалей
Участник форума
 
Повідомлення: 119
З нами з: Суб червня 06, 2009 12:26
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення Bobikus » П'ят березня 04, 2011 18:34

Прийнято. Ці фари можу вислати хоч завтра, вони є в наявності у Києві. Телефони-явки-паролі чекатиму в приват.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення yuralev68 » Пон березня 07, 2011 22:23

Bobikus написав:
Бармалей написав:RE.12411
0251.5.000.4* подходят лампы H4 картон / 1 8.41EUR * Ikarus, Камаз, MZ, Robur, Trabant, Волга, Запорожец Вот эти в УАЗ встанут без доработки напильником?
Так, стануть як рідні, а то й краще, бо допуски у них вищі :). Вартість - близько 110 грн. Світять краще ніж китайські (ті, що продаються на базарах) у першу чергу за рахунок більш чіткої полоски на ближньому світлі і меншого шкідливого розсіювання.


Мені дві фари головного світла....і куди гроші?
Аватар користувача
yuralev68
Участник движения
 
Повідомлення: 669
З нами з: Чет травня 22, 2008 15:04
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Bobikus » Вів березня 08, 2011 11:18

Записано. Гроші на картковий рахунок, який скинув в приват, буду вдячний за номер телефона, мені теж треба якось клієнтів шукати :)

Виїзд за фарами планується на наступний тиждень. Віддати або залишити зможу у Львові.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Re: Привезу будь-які фари WESEM

Повідомлення Oldnick » Сер березня 09, 2011 23:12

Bobikus написав:Зараз в наявності у Києві є робочі фари LKR-5 та LKR-5ff.


Цікаво. У тих, що в Києві яка ціна? А код (LKR5.хххх) який?
УАЗ-469 конверсия, 1982г, 402й, солекс, колхозы, BFG MT, вакуум, 90А от ГАЗа, две печки 8-)
Зображення
Что нас не убивает, делает нас сильнее.
Чтобы выйти из клетки нужно увидеть прутья.
Аватар користувача
Oldnick
Участник движения
 
Повідомлення: 337
З нами з: Сер грудня 19, 2007 3:28
Звідки: Київ(+380 67)365-4l-75
Машина: УАЗ-469

Повідомлення TOVSTUY » Сер березня 09, 2011 23:28

Ану нарадь мені на задній хід 2 шт.
Щоб невеликі, на задній бампер поставлю.
Аватар користувача
TOVSTUY
Участник форума
 
Повідомлення: 120
З нами з: Пон серпня 09, 2010 17:12
Звідки: Киев

Re: Привезу будь-які фари WESEM

Повідомлення Bobikus » Чет березня 10, 2011 17:33

Oldnick написав:
Bobikus написав:Зараз в наявності у Києві є робочі фари LKR-5 та LKR-5ff.


Цікаво. У тих, що в Києві яка ціна? А код (LKR5.хххх) який?


Це ff. 130 грн/шт. Але вони вже не в Києві, поїхали у Хмельницький. У києві з вівторка будуть такі ж нові, за такою ж ціною.

Ану нарадь мені на задній хід 2 шт.
Щоб невеликі, на задній бампер поставлю.
Так LKR5ff це вони і є. Кращого варіанту за сукупністю принципів ціна/протиударність/кількість світла/дальність та ширина променя я ще не зустрічав. Для прикладу, коли я нею вперся в дерево, погнуло кришку багажника але фара залишилася цілою. Крім того, вони підводні.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Re: Привезу будь-які фари WESEM

Повідомлення Oldnick » Чет березня 10, 2011 23:20

Bobikus написав:Це ff. 130 грн/шт. Але вони вже не в Києві, поїхали у Хмельницький. У києві з вівторка будуть такі ж нові, за такою ж ціною.



ФФ цє добре, але який код по каталогу?

Наприклад:
LKR5FF.46501 або LKR5FF.46512
УАЗ-469 конверсия, 1982г, 402й, солекс, колхозы, BFG MT, вакуум, 90А от ГАЗа, две печки 8-)
Зображення
Что нас не убивает, делает нас сильнее.
Чтобы выйти из клетки нужно увидеть прутья.
Аватар користувача
Oldnick
Участник движения
 
Повідомлення: 337
З нами з: Сер грудня 19, 2007 3:28
Звідки: Київ(+380 67)365-4l-75
Машина: УАЗ-469

Повідомлення Bobikus » П'ят березня 11, 2011 0:36

Перепрошую, непорозумілися, я мав на увазі, що у вказаній формі без лампочок є лише одна модель FF, в каталозі вони іменуються як LKR5FF.46500
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Далі

Повернутись до Коммерческие Объявления

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron