Запаска 35" на штатную калитку на УАЗ 469

Обмен мнениями по вопросам, связанным с кузовом и салоном

Модератор: Модераторы форума

Запаска 35" на штатную калитку на УАЗ 469

Повідомлення AM » Сер липня 13, 2011 23:03

Хочу поставить запаску 35"/12,5" R15 на штатную калитку на УАЗ 469 (тент). Если кто ставил - помогите ответить на 2 вопроса:
1. Выдержит ли калитка вообще?
2. Если выдержит, то кто и как её (или пятку на которую опирается запаска) усилял (дорабатывал).

И уж коли дорабатывать калитку, то была мысль доварить вверх крепление для лопаты (лопата должна разместитьсягоризонтально близко к тенту выше запаски).
Заранее благодарен
AM
Участник форума
 
Повідомлення: 41
З нами з: Суб травня 14, 2011 2:08

Повідомлення AM » П'ят липня 15, 2011 3:19

Очевидно тема не дуже актуальна але все ж відпишусь.
Поставив запаску геолендер 35.12.5Р15 на легкосплавному диску (Р15"-8" ЕТ5). Був здивований, що штатна уазівська гума Я 245 на штатному стальному диску важить майже так само, як 35-та геолендер на легкосплавному диску (я245 - 32 кг, геолендер 35" - 33 кг). Заради справедливості слід сказати, що геолендер була не накачана, але я не думаю що накачка критично зільшить її вагу.
Таким чином оскільки вага збільшилась не значно, я закріпив запаску без ніяких доробок. Прийшлось тільки купити довший болт. Запаску поставив лицевою стороною до машини, оскільки якщо поставити лицем назовні царапаєтья сам диск прижимною шайбою, та і болт треба ще довший.
Ще думаю треба було б доробити пятку, на яку спирається запаска, хоч вроді воно і так спирається але хотілось би трошки більшу площину для надійності.
AM
Участник форума
 
Повідомлення: 41
З нами з: Суб травня 14, 2011 2:08

Повідомлення BoBeG » П'ят липня 15, 2011 14:36

Якшо уаз до 86 року то там кроншейт штампований , в мене він успішно тріснув пришлося укріплювати, якшо уаз новіший то там зроблено з труб , то він міцний набагто, головне шоб колесо внизу впиралося тоді менеше буде розколбашувати.
УАЗ 315201, УМЗ 414, воєнні мости
______________________________________
http://www.uaz-club.org.ua/gallery/index.php?cat=10101
Аватар користувача
BoBeG
Участник движения
 
Повідомлення: 694
З нами з: Пон грудня 25, 2006 12:53
Звідки: Львів
Машина: УАЗ 3151

Повідомлення AM » П'ят липня 15, 2011 19:55

BoBeG написав:Якшо уаз до 86 року то там кроншейт штампований , в мене він успішно тріснув пришлося укріплювати, якшо уаз новіший то там зроблено з труб , то він міцний набагто, головне шоб колесо внизу впиралося тоді менеше буде розколбашувати.

Машина 77 р. Трошки поїзджу і побачу який результат. Можливо і прийдеться усилити але тішить що вага не дуже відрізняється від оригинальної
AM
Участник форума
 
Повідомлення: 41
З нами з: Суб травня 14, 2011 2:08


Повернутись до Кузов и салон

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron