Мы, рыболовы-любители, объявляем войну

Эти два увлечения неразрывно связанны с УАЗом, а для многих и явились причиной его покупки.

Модератор: Саид

Повідомлення Mykola STARyy » Сер жовтня 19, 2011 9:03

avto-razborka написав:...Был создан коммерческий профиль для реализации товаров с помощью форума...

...От лица пользователЕЙ АВТОРАЗБОРКА сообщаю дословно:
Профиль avto-razborka действует и пишет в интересах предприятия...
Тобто небезкорисливо. На пости пана Казанови не відповідаю, бо не хочу,щоб мною маніпулювали в своїх комерційних інтересах.
Мені незрозуміло, що таке "коммерческій профіль", і чому його діяльність виходить за межі відповідного розділу.
п.с. Пишу про Казанову, тому, що решта користувачів профілю, та навіть їх кількість, мені невідомі.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення avto-razborka » Сер жовтня 19, 2011 13:13

Саид написав:
avto-razborka написав:Ты не в курсе...

Та в курсе.

Значит я не в курсе... :lol:
Продам зап части для УАЗ, помогу продать или купить автомобиль. СТО для УАЗ (067) 971-12-05; (099)236-15-18
Аватар користувача
avto-razborka
Участник движения
 
Повідомлення: 925
З нами з: П'ят березня 18, 2011 0:19
Звідки: Киев, Позняки

Повідомлення avto-razborka » Сер жовтня 19, 2011 13:15

Mykola STARyy написав: На пости пана Казанови не відповідаю, бо не хочу,щоб мною маніпулювали в своїх комерційних інтересах.


:shock: Пан Казанова этого просто не переживет.))) :lol:
Продам зап части для УАЗ, помогу продать или купить автомобиль. СТО для УАЗ (067) 971-12-05; (099)236-15-18
Аватар користувача
avto-razborka
Участник движения
 
Повідомлення: 925
З нами з: П'ят березня 18, 2011 0:19
Звідки: Киев, Позняки

Повідомлення Drifter » Сер жовтня 19, 2011 15:16

Mykola STARyy написав:Мені незрозуміло, що таке "коммерческій профіль", і чому його діяльність виходить за межі відповідного розділу.
п.с. Пишу про Казанову, тому, що решта користувачів профілю, та навіть їх кількість, мені невідомі.

Я взагалі не розумію чому такий профіль як "авто-разборка" може щось писати в інших гілках окрім комерційної.
А так як вище вказана група людей (чи людина) дозволяє собі так зухвало поводитися на форумі, я б на місці модераторів суворо присікав би навіть намагання виходу за рамки комерційної гілки.
Жизнь на колесах - это пятая стихия.
(с) Люмен
УАЗ-3303, ГАЗ-69,ГАЗ-31105, Nissan Patrol Y60 4.2D
http://drifter-69.io.ua/
Аватар користувача
Drifter
Член клуба
 
Повідомлення: 2124
З нами з: Чет листопада 08, 2007 17:23
Звідки: Житомирська обл., м. Баранівка 80677759069

Повідомлення avto-razborka » Сер жовтня 19, 2011 15:53

А почему Вы считаете что кто то себя ведет не так, как этого требуют правила форума? Вы их читали? Перечитайте. Отвечать модератору в уровень его общения считаю целесообразным, более того как раз с модератора спрос должен быть больше, и по поводу хамства и по поводу оффтопа, даже по поводу провокаций оффтопа.
Модератор не царь и не Бог, это группа людей которые поддерживают порядок на форуме, а именно СОБЛЮДЕНИЕ ПРАВИЛ ФОРУМА!
Правила форума нарушены были один раз, это мат, но он был необходим в той ситуации и за него если будет необходимость, виновник понесет наказание.
Если у Вас есть конкретные претензии, с удовольствием выслушаем их в личке.
С уважением.
Продам зап части для УАЗ, помогу продать или купить автомобиль. СТО для УАЗ (067) 971-12-05; (099)236-15-18
Аватар користувача
avto-razborka
Участник движения
 
Повідомлення: 925
З нами з: П'ят березня 18, 2011 0:19
Звідки: Киев, Позняки

Повідомлення avto-razborka » Сер жовтня 19, 2011 15:55

Очень бы просил в теме отписываться исключительно по сабжу, если можно. Обсуждение кого либо давайте перенесем либо в личку либо в отдельную тему.
Спасибо.
Продам зап части для УАЗ, помогу продать или купить автомобиль. СТО для УАЗ (067) 971-12-05; (099)236-15-18
Аватар користувача
avto-razborka
Участник движения
 
Повідомлення: 925
З нами з: П'ят березня 18, 2011 0:19
Звідки: Киев, Позняки

Повідомлення avto-razborka » Сер жовтня 19, 2011 15:59

Практически каждый уазовод либо охотник, либо рыбак. Хотелось бы услышать видение и отношение к ситуации с промловом менее радикально настроенных на заговор граждан Украины
Продам зап части для УАЗ, помогу продать или купить автомобиль. СТО для УАЗ (067) 971-12-05; (099)236-15-18
Аватар користувача
avto-razborka
Участник движения
 
Повідомлення: 925
З нами з: П'ят березня 18, 2011 0:19
Звідки: Киев, Позняки

Повідомлення myshketer » Сер жовтня 19, 2011 16:13

avto-razborka написав:Практически каждый уазовод либо охотник, либо рыбак. Хотелось бы услышать видение и отношение к ситуации с промловом менее радикально настроенных на заговор граждан Украины

Я не охотник и не рыбак, но мне за державу обидно. От даты обьявления войны прошло две недели - хотелось бы увидеть результаты, в чью пользу счет? И вообще - про войну кроме нас враг что-то знает?
Долина залита солнечным светом,
Ветер холодный играет со снегом,
С горы спускается УАЗ, неторопливо.
Аватар користувача
myshketer
Участник движения
 
Повідомлення: 859
З нами з: Суб липня 04, 2009 12:24
Звідки: Львов, Сихов

Повідомлення Mykola STARyy » Сер жовтня 19, 2011 18:37

ОК, по сабжу. В Карпатах на кожну більш-менш значну покатуху з"їжджаються "екологи". Жеруть і бухають на шару з загального котла, фальшивими дискантами співають сороміцьких пісень, сруть і ригають в біотуалети (а частіше мимо), миються(зрідка) в громадських душах, а потім зі сльозами на очах розказують в ЗМІ про карпатські саламандри, якісь там жабки, зігнані з гнізд пташки, аж скупа чоловіча сльоза котиться по неголеній щоці.
От тільки питання - чи бачив хто там хоч одного такого "еколога", коли нема халявного бухла, їди, душів- туалетів, га?
Саїд, мені видається, якимось мізерним людцЯм просто хочеться побухати на шару. Артільники народ гостинний, наллють і юшки і до юшки, і з собою рибки дадуть . А ті, про кого ви кажете можуть і по кумполу настукати
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення avto-razborka » Сер жовтня 19, 2011 19:19

myshketer написав:
avto-razborka написав:Практически каждый уазовод либо охотник, либо рыбак. Хотелось бы услышать видение и отношение к ситуации с промловом менее радикально настроенных на заговор граждан Украины

Я не охотник и не рыбак, но мне за державу обидно. От даты обьявления войны прошло две недели - хотелось бы увидеть результаты, в чью пользу счет? И вообще - про войну кроме нас враг что-то знает?

Походите по ссылкам и почитайте, делается много. http://ukraine-fish.net/news/my_rybolov ... -10-04-148
Вы кстати тоже можете подписаться под петицией и тп...
Продам зап части для УАЗ, помогу продать или купить автомобиль. СТО для УАЗ (067) 971-12-05; (099)236-15-18
Аватар користувача
avto-razborka
Участник движения
 
Повідомлення: 925
З нами з: П'ят березня 18, 2011 0:19
Звідки: Киев, Позняки

Повідомлення avto-razborka » Сер жовтня 19, 2011 19:56

Mykola STARyy написав:ОК, по сабжу. В Карпатах на кожну більш-менш значну покатуху з"їжджаються "екологи". Жеруть і бухають на шару з загального котла, фальшивими дискантами співають сороміцьких пісень, сруть і ригають в біотуалети (а частіше мимо), миються(зрідка) в громадських душах, а потім зі сльозами на очах розказують в ЗМІ про карпатські саламандри, якісь там жабки, зігнані з гнізд пташки, аж скупа чоловіча сльоза котиться по неголеній щоці.
От тільки питання - чи бачив хто там хоч одного такого "еколога", коли нема халявного бухла, їди, душів- туалетів, га?
Саїд, мені видається, якимось мізерним людцЯм просто хочеться побухати на шару. Артільники народ гостинний, наллють і юшки і до юшки, і з собою рибки дадуть . А ті, про кого ви кажете можуть і по кумполу настукати

Пан Микола, Ваш випадок ніяк не стосується даної теми, але якщо навіть розглянути його, то бидловаті екологи у Вашому місті, це не закономірність, а прикрий виняток. В нашій країні, не зважаючи на мізерне фінансування наукових робіт виконується дуже багато наукової роботи.
Продам зап части для УАЗ, помогу продать или купить автомобиль. СТО для УАЗ (067) 971-12-05; (099)236-15-18
Аватар користувача
avto-razborka
Участник движения
 
Повідомлення: 925
З нами з: П'ят березня 18, 2011 0:19
Звідки: Киев, Позняки

Повідомлення Mykola STARyy » Сер жовтня 19, 2011 20:07

Та який прикрий випадок?! З промисловиків торбу рибки, з садівника ящик яблук, з птахівника курку, зі свинаря порося, головне зареєструвати неприбуткову громадську, нагнати за допомогою екзальтованих панянок жуті в інтернеті, і живи як сир в маслі...
Може у вас в столиці вони губляться, а в нас як на долоні.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення avto-razborka » Сер жовтня 19, 2011 20:10

Ну так Ви диференціюйте такі поняття як Еколог та Інспектор. Екологічні інспектори такі ж як будь які інші. Назвіть мені інспекційну службу в нашій країні, інспекція якої не бере хабарів?
Продам зап части для УАЗ, помогу продать или купить автомобиль. СТО для УАЗ (067) 971-12-05; (099)236-15-18
Аватар користувача
avto-razborka
Участник движения
 
Повідомлення: 925
З нами з: П'ят березня 18, 2011 0:19
Звідки: Киев, Позняки

Повідомлення Mykola STARyy » Сер жовтня 19, 2011 20:21

І в результаті вашої перемоги в оголошеній війні виникне в огульно корумпованій країні така собі оаза правової ідилії?
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення avto-razborka » Сер жовтня 19, 2011 20:28

Якщо наші вимоги виконають, то не буде кого інспектувати. А водойми дуже скоро відновлять свою популяцію. Мені якось незрозуміло на що ви натякаєте та чого іронізуєте.
Якщо сидіти та нічого не робити, тім більше нічого не буде. Це яскраво продемонструвала той річна заборона полювання, та цього річний мітинг та наслідки.
Продам зап части для УАЗ, помогу продать или купить автомобиль. СТО для УАЗ (067) 971-12-05; (099)236-15-18
Аватар користувача
avto-razborka
Участник движения
 
Повідомлення: 925
З нами з: П'ят березня 18, 2011 0:19
Звідки: Киев, Позняки

Поперед.Далі

Повернутись до Охота/Рыбалка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість