Online Интернет-магазин Запчастей и Тюнинга UAZIK.COM.UA

Объявления о не единичных или регулярных продажах, покупках, обменах, дарениях

Модератори: MudMax, Совет Клуба

Правила форуму
В даному розділі можна публікувати оголошення про продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар не одиничних (масових) екземплярів товарів та послуг, або на регулярних засадах.

Без узгодження з Радою Клубу дозволяється публікувати лише ті оголошення, що стосуються позашляховиків, їх запасних частин, додаткового обладнання та спорядження, а також товарів для туризму. Всі інші оголошення можуть бути розміщені лише на комерційній основі, за попереднім узгодженням з Радою Клубу.
Оголошення, які не відповідатимуть правилам розділу, будуть видалені.

Для кожної з принципово відмінних груп товарів чи послуг кожного продавця/покупця, що він продає, купує, міняє, дарує або приймає в дар, може бути створено не більше однієї теми.

Назва теми повинна починатися словами "Продаю", "Купую", "Міняю", "Дарую" або "Приймаю в дар".

Суворо забороняється піднімати теми неінформативними та несуттєвими повідомленнями. Підняття теми під приводом зниження ціни на величину, меншу ніж 1%, або 10грн, також каратиметься згідно пункту 2.10 Правил.

Тему може бути прикріплено на початку розділу за умови надання членам Українського УАЗ Клубу фіксованої персональної знижки від прайсових цін продавця. Знижка членам Клубу не вважається наданою, якщо автором теми не були опубліковані ціни на товари/послуги.

При втраті темою актуальности необхідно закрити її за допомогою відповідної кнопки внизу сторінки теми, без публікації повідомлення в темі, що її закрито.

Для публікації оголошень про одиничні не регулярні продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар є розділ Частные объявления

Для публікації оголошень про зустрічі та майбутні події є розділ Встречи

Re: Online Интернет-магазин Запчастей и Тюнинга UAZIK.COM.UA

Повідомлення uazik.com.ua » Суб травня 04, 2013 14:16

Зображення
Зображення

АКЦИЯ! Всем пользователям Форума украинских УАЗоводов и УАЗолюбителей http://uazik.com.ua/magazin-2/product/prostavki-dlya-kolesnyh-diskov-uaz-30-mm-komplekt-iz-4-shtukПроставки для колесных дисков УАЗ 30 мм (КОМПЛЕКТ из 4 штук) (с ГАЙКАМИ под ЛИТЫЕ и ШТАМПОВАННЫЕ ДИСКИ) / 31514/31519/3163.Проставка 30мм. Материал - алюминий марки D-16. PCD 5*139,7. Цена 980грн.
Аватар користувача
uazik.com.ua
Участник разговора
 
Повідомлення: 13
З нами з: Вів квітня 23, 2013 15:59
Звідки: г.Харьков
Телефон: 066-202-2002 : 097-63-333-85
Машина: УАЗ

Re: Online Интернет-магазин Запчастей и Тюнинга UAZIK.COM.UA

Повідомлення johny » Суб травня 04, 2013 20:03

uazik.com.ua написав:
johny написав:Доброго дня! Шкворня на підшипниках , чиє виробництво, ціна за комплект?

Здравствуйте, шкворня на подшипниках старого образца бывают китайскиеhttp://uazik.com.ua/magazin-2/product/shkvorenya-uaz-452-469-nov.-obr.-k-kt-4-sht.-na-podshipnikah , и российские страница с ними пока еще не доступна, но в наличии есть цена 150грн. за комплект.
Шкворня на подшипниках Уаз Патриот и Хантер бывают российские http://uazik.com.ua/magazin-2/product/remkomplekt-shkvornevogo-uzla-shkvornya-na-podshipnikah-uaz- , и украинские страница с ними пока еще не доступна, но в наличии есть цена 300грн. почему дороже чем российские-качество металла выше.
Лично от меня совет: если вам нужны шкворня с/о то берите китайские, так как лично проверил на своем уазе)


Коли зможите відправити?
Аватар користувача
johny
Участник движения
 
Повідомлення: 584
З нами з: Вів квітня 19, 2011 19:46
Звідки: Чернівці

Re: Online Интернет-магазин Запчастей и Тюнинга UAZIK.COM.UA

Повідомлення uazik.com.ua » Нед травня 05, 2013 19:39

johny написав:
uazik.com.ua написав:
johny написав:Доброго дня! Шкворня на підшипниках , чиє виробництво, ціна за комплект?

Здравствуйте, шкворня на подшипниках старого образца бывают китайскиеhttp://uazik.com.ua/magazin-2/product/shkvorenya-uaz-452-469-nov.-obr.-k-kt-4-sht.-na-podshipnikah , и российские страница с ними пока еще не доступна, но в наличии есть цена 150грн. за комплект.
Шкворня на подшипниках Уаз Патриот и Хантер бывают российские http://uazik.com.ua/magazin-2/product/remkomplekt-shkvornevogo-uzla-shkvornya-na-podshipnikah-uaz- , и украинские страница с ними пока еще не доступна, но в наличии есть цена 300грн. почему дороже чем российские-качество металла выше.
Лично от меня совет: если вам нужны шкворня с/о то берите китайские, так как лично проверил на своем уазе)


Коли зможите відправити?

Отправить можно 7 числа. Именно в этот день транспортные компании перестают праздновать праздники.Все вопросы задавайте по
киевстар 097-63-333-85
мтс 066-202-2002
мыло borovok@yandex.ru если хотите более оперативного ответа. Спасибо за понимание!
Аватар користувача
uazik.com.ua
Участник разговора
 
Повідомлення: 13
З нами з: Вів квітня 23, 2013 15:59
Звідки: г.Харьков
Телефон: 066-202-2002 : 097-63-333-85
Машина: УАЗ

Re: Online Интернет-магазин Запчастей и Тюнинга UAZIK.COM.UA

Повідомлення Отец Андрей » Вів травня 14, 2013 18:35

Добрый вечер.
Воспользовался данным магазином.
Всё доставили как и обещали.
Отдельное спасибо за уплотнительные резинки, три месяца найти не мог, да ещё и по нормальной цене.
Буду по необходимости обращаться.
Спасибо.
Отец Андрей
Участник форума
 
Повідомлення: 40
З нами з: Нед грудня 09, 2012 21:46
Звідки: Крым. г.Ялта
Машина: УАЗ 2206

Re: Online Интернет-магазин Запчастей и Тюнинга UAZIK.COM.UA

Повідомлення johny » Суб травня 18, 2013 18:07

Запчастини отримав , дякую! ( гроші відправив ) . В майбутньому буду замовляти ще.
Аватар користувача
johny
Участник движения
 
Повідомлення: 584
З нами з: Вів квітня 19, 2011 19:46
Звідки: Чернівці

Re: Online Интернет-магазин Запчастей и Тюнинга UAZIK.COM.UA

Повідомлення rigiy » Чет січня 30, 2014 10:57

Заказал кучу мелочей на небольшую сумму во вторник, все оказалось в наличии и поехало в тот же день. Вчера уже поставил на машину. Спасибо!
Аватар користувача
rigiy
Участник разговора
 
Повідомлення: 19
З нами з: Сер липня 11, 2012 14:21
Звідки: Киев, Виноградарь

Re: Online Интернет-магазин Запчастей и Тюнинга UAZIK.COM.UA

Повідомлення evildan » Чет травня 12, 2016 17:43

Добавлю и я отзыв.

Заказал зеркала. Решил оплатить на карточку, т.к. сумма мизерная. Прислали реквизиты, нужно было 120 грн плюс 0.5% я округлил в большую сторону до 121 грн. Все это было 27го апреля.
Очень дого ждал товар (тут возможно праздники виноваты)
Посылка пригшла только 6го мая. Но товар пришел с наложенным платежом. Сказать что зеркала уже нужны были срочно - ничего не сказать. Поэтому я заплатил еще раз через новую почту 120 грн и 22 грн комиссии. Сразу же перезвонил в магазин, представители обещали мне вернуть деньги, которые я заплатил на новой почте, но результата нет. В итоге я уже устал звонить к ним и добиваться возврата денег. Куча звонков, два раза реквизиты своей карточки высылал. Ситуация неприятная в первую очередь для их имиджа и они вообще ничего не делают чтоб проблему решить. Крайне не советую платить им наперед. Сам никогда больше у этих мошенников ничего покупать не буду.
evildan
 
Повідомлення: 1
З нами з: Чет травня 12, 2016 17:36

Re: Online Интернет-магазин Запчастей и Тюнинга UAZIK.COM.UA

Повідомлення alexnaz » Чет травня 12, 2016 22:15

Похожая была ситуация, тоже с зеркалами, договаривались чтобы я оплатил карточкой, второй раз не перезвонили, ну я и подумал что мне уже те зеркала особо и не нужны. Через недели 1,5 приходит мне смс с номером декларации. Прихожу на почту, оплачиваю наложку, хотя договаривались через карточку. Я так понял, что они всем шлют наложкой, несмотря как договариваешься..
http://www.drive2.ru/r/uaz/811020/
Аватар користувача
alexnaz
Участник движения
 
Повідомлення: 262
З нами з: Нед червня 23, 2013 21:20
Звідки: Киев
Машина: Уаз 469

Re: Online Интернет-магазин Запчастей и Тюнинга UAZIK.COM.UA

Повідомлення Серж » П'ят травня 13, 2016 8:21

заказал у их шноркель на Патриот! оплата наложным платежом! 2 дня шноркель у меня
Із поганими законами і хорошими чиновниками цілком можна правити країною. Але якщо чиновники погані, не допоможуть навіть найкращі закони.
Отто фон Бісмарк
Аватар користувача
Серж
Участник движения
 
Повідомлення: 567
З нами з: Нед січня 22, 2006 14:27
Звідки: Киев ТроеЩина 8063 338338три
Телефон: 063338338 три
Машина: УАЗ

Re: Online Интернет-магазин Запчастей и Тюнинга UAZIK.COM.UA

Повідомлення myshketer » П'ят травня 13, 2016 16:13

Нужны петли задка на Уаз Патриот 2007
Долина залита солнечным светом,
Ветер холодный играет со снегом,
С горы спускается УАЗ, неторопливо.
Аватар користувача
myshketer
Участник движения
 
Повідомлення: 859
З нами з: Суб липня 04, 2009 12:24
Звідки: Львов, Сихов

Re: Online Интернет-магазин Запчастей и Тюнинга UAZIK.COM.UA

Повідомлення kuznec » Чет січня 25, 2018 13:52

Замовив 22.12.17 запчастини, наявність підтвердили.
"Номер заказа: 12320 (217562606) Создан: 22.12.2017 10:14"
Із-за святкових днів я лише 15 січня, попередньо узгодивши, проплатив суму авансом. Мені оплату підтвердили і пообіцяли оперативно надіслати замовлення. Але на сьогодні посилки ще немає... :evil:
Востаннє редагувалось kuznec в Чет січня 25, 2018 16:21, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
kuznec
Участник форума
 
Повідомлення: 143
З нами з: Пон березня 07, 2016 0:25
Звідки: Козятин
Машина: UAZ-452

Re: Online Интернет-магазин Запчастей и Тюнинга UAZIK.COM.UA

Повідомлення kuznec » Чет січня 25, 2018 14:00

Почитав відгуки https://uazik.prom.ua/testimonials - вже і не знаю що думати... Дзвонити безрезультатно - мороз!
Аватар користувача
kuznec
Участник форума
 
Повідомлення: 143
З нами з: Пон березня 07, 2016 0:25
Звідки: Козятин
Машина: UAZ-452

Re: Online Интернет-магазин Запчастей и Тюнинга UAZIK.COM.UA

Повідомлення texnojnik » Чет січня 25, 2018 19:09

Заказывал неоднократно ранее у них, всё приходило без проблем, может в последнее время что-то поменялось, но у меня претензий к ним ни разу не было.
texnojnik
Участник форума
 
Повідомлення: 88
З нами з: Суб серпня 28, 2010 16:29
Звідки: Львовская обл.

Re: Online Интернет-магазин Запчастей и Тюнинга UAZIK.COM.UA

Повідомлення kuznec » Пон січня 29, 2018 12:15

Передзвонив... Повідомили, що посилки будуть відправлятися після 12.02.18. Раніше такої інформації ніхто не озвучував. Замовив запчастити дверей, вони не є терміновими. Роботи поки вистачає. Зачекаю... :?
Аватар користувача
kuznec
Участник форума
 
Повідомлення: 143
З нами з: Пон березня 07, 2016 0:25
Звідки: Козятин
Машина: UAZ-452

Re: Online Интернет-магазин Запчастей и Тюнинга UAZIK.COM.UA

Повідомлення texnojnik » Пон січня 29, 2018 14:31

Я тоже им перезвонил, сказали пока ремонт на складе, а шеф в это время был за границей.
texnojnik
Участник форума
 
Повідомлення: 88
З нами з: Суб серпня 28, 2010 16:29
Звідки: Львовская обл.

Поперед.Далі

Повернутись до Коммерческие Объявления

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron