Ничего не напоминает????? :):):)

УАЗоводы шутят

Модератор: Модераторы форума

Ничего не напоминает????? :):):)

Повідомлення KAT... » Сер липня 09, 2008 16:57

Аватар користувача
KAT...
Член клуба
 
Повідомлення: 840
З нами з: Вів січня 23, 2007 18:26
Звідки: Киев

Повідомлення Drifter » Сер липня 09, 2008 17:15

История знакомая, и многие не раз из подобным сталкивались, трактор выручит в любой ситуации!
А буханка кругом этих паркетничков :D долго ездила, и закопалась лиш тогда, когда начала пытатся тянуть тежеленный хаммер.
Жизнь на колесах - это пятая стихия.
(с) Люмен
УАЗ-3303, ГАЗ-69,ГАЗ-31105, Nissan Patrol Y60 4.2D
http://drifter-69.io.ua/
Аватар користувача
Drifter
Член клуба
 
Повідомлення: 2124
З нами з: Чет листопада 08, 2007 17:23
Звідки: Житомирська обл., м. Баранівка 80677759069

Повідомлення deltafox24 » Сер липня 09, 2008 19:21

прикольно
Аватар користувача
deltafox24
Участник движения
 
Повідомлення: 1031
З нами з: Сер грудня 27, 2006 12:53
Звідки: г. Николаев

Повідомлення Айри » Сер липня 09, 2008 22:01

Почему-то ощущение, что это было снято "на заказ".
Тоесть ситуация, произошедшая не "вдруг".

И подбор периодичности "появления" авто кто за кем будто срежиссирован.
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Повідомлення zen » Сер липня 09, 2008 23:45

Срочн куплю ЮМЗ или МТЗ "Беларусь". Можно б/у, но шоб на ходу. И в пампасы!!! Если чем круче жып тем дальше идти за трактором, то за кем и куда идти если у тебя крутой трактер?
УАЗ - "Проходимец", в смысле бездорожник.
Аватар користувача
zen
Участник движения
 
Повідомлення: 826
З нами з: Вів серпня 28, 2007 23:58
Звідки: Киев

Повідомлення DIMON » Чет липня 10, 2008 0:07

А насчет трактор всегда, это ты уже погарячился..., разве что гусенечный :lol:
Сначала газ до отказу, а там поглядим...
31512 - 417 бенз\метан, скор пары, и куча планов...
Аватар користувача
DIMON
Участник движения
 
Повідомлення: 1280
З нами з: Суб липня 14, 2007 13:43
Звідки: Киев, Березняки О5О-845-24-8O

Повідомлення rmoskal » Чет липня 10, 2008 10:53

Мне это напомнило ка точно такой-же трактор тянул в карпатах патрик Доброжелателя :lol:
Аватар користувача
rmoskal
Член клуба
 
Повідомлення: 441
З нами з: Вів липня 24, 2007 10:26
Звідки: Сумы / Киев

Повідомлення Drifter » Чет липня 10, 2008 11:03

DIMON написав:А насчет трактор всегда, это ты уже погарячился..., разве что гусенечный :lol:


Зато если умудрится засадить гусеничный, то вытащить его сможет только вертолет. :D
Жизнь на колесах - это пятая стихия.
(с) Люмен
УАЗ-3303, ГАЗ-69,ГАЗ-31105, Nissan Patrol Y60 4.2D
http://drifter-69.io.ua/
Аватар користувача
Drifter
Член клуба
 
Повідомлення: 2124
З нами з: Чет листопада 08, 2007 17:23
Звідки: Житомирська обл., м. Баранівка 80677759069

Повідомлення Айри » Чет липня 10, 2008 11:35

:D :D :D

Еще можно надувать гелием шарики и привязывать к застрявшему...
Дофига шариков правда надувать придется...
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Повідомлення yuralev68 » Чет липня 10, 2008 12:24

Нє ... я пробував , вертольот нічого не витягне, скоріше впаде при ривках, тому пілоти відмовляються. Танковий тягач, оце штука... А гусеничні коли сідають, то реально береш три таких самих гусеничних і преш аж очі вилазять. Але треба зовсім без голови бути , щоб гусеничний трактор засадити. Хоча при будівництві ЛЕП таке рагулярно буває.

Я десь бачив відео, як хамер на асфальті перетягує двох уазів, відповідно з болота витягти хамерок може або грузовик, або трактор , ну не уаз.
Є така вислів "сильные духом, но слабые умом", популярный на ЛЕП :D :D :D , дуже пасує до цього випадку.
Аватар користувача
yuralev68
Участник движения
 
Повідомлення: 669
З нами з: Чет травня 22, 2008 15:04
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Айри » Чет липня 10, 2008 12:57

yuralev68 написав:Нє ... я пробував , вертольот нічого не витягне, скоріше впаде при ривках, тому пілоти відмовляються.
S64 SKYCRANE Правда стоимость полета... :roll:

yuralev68 написав:Я десь бачив відео, як хамер на асфальті перетягує двох уазів,
відповідно з болота витягти хамерок може або грузовик, або трактор , ну не уаз.
Еще во времена древней Греции, жил такой себе старец Архимед, собравший блок полиспасов,
при помощи которых легко, САМ, вытащил корабль на берег.
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Повідомлення Shurik » Чет липня 10, 2008 13:37

відповідно з болота витягти хамерок може або грузовик, або трактор , ну не уаз.

Був випадок коли поляки нісанчиком трактор витягнули с канави.
І я знаю випадок коли лісовоз джипом витягували.
Правда в обидвох випадках використовувалась лебідка.

Доречі лебідка якщо до неї прикласти мозок дозволяє витягнутись в дуже цікавих випадках. Наприклад якщо якор легший за твою машину чи не в змозі втримати і стягується сам. В такому випадку можна наприклад зробити натяг і втягнути морду на сендтреки.

І на рахунок того що уазом не можна хаммер витягнути. Складно але при наявностьі динамічної стропи і мозку - можна.

Ми раз робили сінхронну розкачку. То коли застягший і тяннучий роблять ривок одночасно. Правда тягнув не УАЗ а Крузачок 70 і не хаммер а Гелік але всерівно він набагато важче за крузера.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.

© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Shurik
Член Клуба, Администратор форума
 
Повідомлення: 8853
З нами з: П'ят грудня 16, 2005 15:36
Звідки: Львов.
Телефон: О67-49-26-l7l
Машина: УАЗ 3151

Повідомлення yuralev68 » Чет липня 10, 2008 14:21

Айри написав:
yuralev68 написав:Нє ... я пробував , вертольот нічого не витягне, скоріше впаде при ривках, тому пілоти відмовляються.
S64 SKYCRANE Правда стоимость полета... :roll:

yuralev68 написав:Я десь бачив відео, як хамер на асфальті перетягує двох уазів,
відповідно з болота витягти хамерок може або грузовик, або трактор , ну не уаз.
Еще во времена древней Греции, жил такой себе старец Архимед, собравший блок полиспасов,
при помощи которых легко, САМ, вытащил корабль на берег.


Я такого відео при бажанні міг назнімати....ну скажем так-багато.
Монтаж будь чого вертольотом чи краном-це одне. А відривання так званого "мертвого вантажу" це інше. Присоску від скла відірвати набагато важче ніж совати її по склу вперед назад.
Тому в "Правилах безпечного переміщення вантажів вантажопідйомними машинами та механізмами" ЗАБОРОНЕНО піднімати вантажі, які примерзли, або якимось там іншим чином заякорились до землі чи до іншої поверхні (пишу не точно як в правилах бо точно не памятаю.). І повірте, якщо треба перевернути кран або гепнути вертольот до землі-то самий підходящий спосіб, заякорити щось, але так щоб після прикладання двох-трьох тон вертикально вверх те щось звільнилось. Нова стріла в Дрогобичі на крановому заводі коштує десь 80000 грн., до нових вертольотів ще не доходив. :D :D :D
вартість роботи 5-тонного кран-вертольота КА-32 того року була 3000євро в годину.
Аватар користувача
yuralev68
Участник движения
 
Повідомлення: 669
З нами з: Чет травня 22, 2008 15:04
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення yuralev68 » Чет липня 10, 2008 14:37

Ну і витягувати можна по різному і з різних положень, все залежить від степені засадження. Блоки і поліспасти зменшують зусилля тому хто тягне, але на крюку і на вітці троса, яка підходе до витягуємого- зусилля не зменшується.

Я разок Хантером сів так, що не міг витягти 10 тонний Джон-Дір. Порвали всі троса і все що було під руками, я чесно кажучи думав що мости лишуться в болоті (такий досвід теж є :D :D :D ) Витягли зачепивши машину арматурою 12, при цьому почало відриватись буксіровочне вухо від рами. Так воно і до тепер наполовину відірване.
В даному випадку через систему блоків можна було тягнути і уазом, але трос так само би рвався і вухо так само би відривалося від рами.
Ну і для того щоб зробити поліспаст треба мати до чого ті роліки чіпати, на машини по два ще можна вчепити, але тоді треба якорити машину яка витягує... тому краще ломи з петлями на кінцях забивати в землю і на них кріпити роліки поліспаста (так ми в армії робили, в Смоленських болотах-цікаво було гробити державну техніку за безплатно).
Аватар користувача
yuralev68
Участник движения
 
Повідомлення: 669
З нами з: Чет травня 22, 2008 15:04
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Olexa » Чет липня 10, 2008 23:34

yuralev68 написав:Я десь бачив відео, як хамер на асфальті перетягує двох уазів, відповідно з болота витягти хамерок може або грузовик, або трактор , ну не уаз.

Ну я нещодавно витяг УАЗом вантажівку-фургон, щось середнє між Газеллю та КАМАЗом (завантажену). Правда, з піску. І дядки вже встигли підкопатися й попідкладати всяких дошок (але вилізти самі не могли). І тягнув я, стоячи на асфальті (правда, забув увімкнути хаби, і буксував, поки не привантажив УАЗа дядьками :) ). Дядьки були в повному шоці. :D

Питання ж в тому, з яких умов тягнеш, і чи твій вантаж пручається, чи допомагає. І хамерок можна витягти, якщо в нього нема, за що чіплятися колесами, але сидить він не дуже міцно.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Далі

Повернутись до Юмор

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron