Продається УАЗ-469-Б!

Объявления о единичных не регулярных продажах, покупках, обменах, дарениях

Модератори: MudMax, Student, Модераторы форума

Правила форуму
В даному розділі можна публікувати оголошення про продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар одиничних екземплярів товарів та послуг на не регулярних засадах.

Заборонено створення одним користувачем більше 3 тем або 5 повідомлень за добу.

Назва теми повинна включати слово Продам/Куплю/Обміняю/Подарую/Подаруйте, а також коротку назву об’єкту купівлі/продажу/обміну/дарування.

в оголошенні повинно бути вказано:
- об'єкт продажу;
- стислий опис об'єкту продажу;
- ціна;
- місце знаходження продавця;
- контактна інформація продавця;
- за можливості - фото.

Після завершення продажу (купівлі, ...) необхідно закрити тему за допомогою відповідної кнопки внизу сторінки теми, без публікації повідомлення в темі, що її закрито.

Користувачам забороняється підіймати тему повідомленнями, що не несуть нової інформації по темі, якщо від публікації останнього повідомлення в ній пройшло менше, ніж півмісяця. Підняття теми під приводом зниження ціни на величину, меншу ніж 1%, або 10грн, також каратиметься згідно пункту 2.10 Правил.

Для публікації оголошень про не одиничні (масові), або регулярні продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар є розділ Коммерческие Объявления.

Для публікації оголошень про зустрічі та майбутні події є розділ Встречи.

Повідомлення Bobikus » Чет серпня 19, 2010 18:04

Справді готовий купити, але бюджет більше ніж 8 дозволити собі не можу. Тому, якщо ціна підходить - готовий забирати у згаданій комплектації навіть не дивлячись, довіряю форумлянам, ще жоден непорядний не попадався :). Єдина умова такої покупки - машина повинна доїхати своїм ходом до Львова. Якщо доїде - значить стан задовільний, ні то ні. Якщо умови приймаються, готовий говорити далі, зокрема про завдаток і деталі зняття з обліку.

P.S. За можливості буду вдячним за опис недоліків/поломок.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення Петру-у-ха! » П'ят серпня 20, 2010 10:16

Доїхати-то він доїде, тільки, враховуючи його крейсерську швидкість - 60-70 км/год, постає питання - коли?!...А до Львова його хто гнати буде? І як розуміти - завдаток... якщо доїде до Львова, то - отримаєш решту, а якщо десь по серед дороги стане, то - забирай назад свій УАЗ?... :wink: Про недоліки я вже по-моєму писав, але повторюсь.
Наявні некритичні (ИМХО) підтьоки на задньому мосту та коробці, помоєму підтікає ілвий передній робочий гальмівний циліндр. З приводу роботи мотора нарікань нема, заводиться з півоберта, масла не бере. Передачі, передній міст, понижена - все вмикається. Є люфти на хрестовинах карданів (заднього - незначний, на передньому - більший), але в наявності є, як я вже писав, нові на б/в кардани з хрестовинами, требе тільки поміняти. Раніше бувало пропадало світло то на одній, то на іншій фарі, однак - після часткової заміни проводки та зачистки маси начебто припинилось. У фарах стоять галогенові лампи, є ще декілька штук в запасі. УАЗ куплений за дорученням на 10 років. Ми від"їздили - 2. Не думаю, що тобі захочеться заморочуватись із зняттям з обліку. Якщо ти впевнений що проїздиш на більше 8 років і захочеш, щоб він служив тобі ще і не тільки для поїздок в межах твого рідного села та по лісі, то тоді знімеш та оформиш на себе, а так мені це заняття видається нерентабельним... УАЗ оформлений у Бориспільському районі. Є адреса та телефон власника. Якщо ще щось конкретно цікавить, то готовий відповісти на конкретні зпитання. Стосовно вартості покупки, то навіть якщо його по запсастинам продаси чи на лом (разом з тими запчастинами, що йдуть паровозом), то, думаю, в програші не залишишся!!!... Та й 1000 грн. (якщо вже знайшов 8000), мабуть, не така вже значуща сума, тимбільше, якщо покупку тільки мостів (нехай і військових) готовий розглянути за 500 у. е.!?...
УАЗ хорош для того, у кого он есть. И плох тому, у кого он не окажется внужный момент...
Аватар користувача
Петру-у-ха!
Участник форума
 
Повідомлення: 193
З нами з: Пон грудня 08, 2008 16:23
Звідки: Київська обл.

Повідомлення Bobikus » П'ят серпня 20, 2010 15:30

Ну все ок, за винятком того, що у мене немає рідного села :)

8000 це весь бюджет, яким можу розпоряджатися, мости за 500 уо це насправді частковий бартер, який зараз заморожений, швидше за все їх купить мій товариш. Це вимушений торг а не любительський :)

Тепер щодо поїздки. Оскільки мені складно буде вирватися звідси а також нелогічно буде оплачувати дорогу в обидва боки, ще й шукати другого водія і тарабанити 2 машини, пропоную так:

Для гарантії (якщо потрібно) я даю завдаток, власник з друзями (було би непогано якщо з самим Петру-у-ухою) приїздять до Львова на згаданій машині. Я ставлю пальне, організовую повноцінне поляно-обмивання, забезпечую ночівлею та організовую або оплачую транспорт на зворотню дорогу. Думаю, так буде по-чесному а крім того зможемо непогано посидіти і перезнайромитися, плюс підтягенмо львівську УАЗ-мафію. Все це можна організувати на ці або наступні вихідні. То як?
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення Петру-у-ха! » П'ят серпня 20, 2010 16:03

Стосовно вдсутності на даний момент грошей також можливий частковий бартер чи розсрочка (при умові поручительства поважних членів клубу чи під заставу, як варіант).
Стосовно поїздки - заманливо, але на наступних вихідних я в неділю чергую, а на цих - маю копати картоплю (доречі, частковий бартер може бути у вигляди фізичної допомоги при збиранні врожаю :wink:).Приїжджай поїздом чи маршруткою, викопуємо за день мою картоплю, спаковуємо УАЗа, ну і - разом вирушаємо до Львова. При загрузці в нього всіх запчастин навряд чи буде більше 2-х посадочних місць, так що варіант з купою друзів відпадає. Я взагалі сам ледь їхав, постійно поправляючи радіатори, що падали мені на ричаг переключання передач. Хіба що на дах щось покласти та гарно ув"язати?.. Бо ми все складали в салон, при складених сидіннях.
Словом, дзвони, може щось придумаємо!...
УАЗ хорош для того, у кого он есть. И плох тому, у кого он не окажется внужный момент...
Аватар користувача
Петру-у-ха!
Участник форума
 
Повідомлення: 193
З нами з: Пон грудня 08, 2008 16:23
Звідки: Київська обл.

Повідомлення Bobikus » Суб серпня 21, 2010 13:09

Ну в кредити я залазити не буду, але щодо бартерства - можна подумати, мабуть вартує розпочати з того, що потрібно, в мене різного шмурдяка гори. Щодо картоплі - ідея непогана, але кажу ж, зараз не маю можливості їздити, тому треба буде думати про щось інше. Шкода, що не вийде цими вихідними, було б непогано. Але якщо немає інших варіантів - пропоную зідзвонитись після свят.

До речі, чому це радіатор падає на ричаг?
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення Саид » Суб серпня 21, 2010 13:46

Bobikus написав:...
До речі, чому це радіатор падає на ричаг?

Бо він не прикручений. Тому що запасний. :D
Якщо я правильно зрозумів ТС...
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Повідомлення Петру-у-ха! » Сер серпня 25, 2010 8:33

Bobikus написав:До речі, чому це радіатор падає на ричаг?


Не падає, а - падав під час переїзду, тому що весь УАЗ був забитий запчастинами а між передніми кріслами стояли радіатори...
Стосовно бартеру, то мені(нам з Кумом) потрібні:
1. гроші;
2. лодка (Язь, Казанка, можна надувну, по-типу Кажан, під мотор сил так 5-8);
3. ще можу розглянути варіант рушниці (горизонталки, безкурковки, калібр 12 чи 16, радянського чи бельгійського виробництва, але щоб стан був не менше, як на "5-")
УАЗ хорош для того, у кого он есть. И плох тому, у кого он не окажется внужный момент...
Аватар користувача
Петру-у-ха!
Участник форума
 
Повідомлення: 193
З нами з: Пон грудня 08, 2008 16:23
Звідки: Київська обл.

Повідомлення Bobikus » Сер серпня 25, 2010 13:15

З переліченого, що маю, лише п. 1 у розмірі 8000 грн. Якщо підходить - пропоную здійснити обмін п. 1 на об'єкт, зазначений у заголовку теми.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення Петру-у-ха! » Сер серпня 25, 2010 13:33

Що-що, але з тобою не заскучаєш!... Я ж тобі вже давно писав, що дзвони, а там, гляди, і домовимося, а то ти за машиною приїхати не можеш, 1000 назбирати/позичити теж не можеш... то як думаєш її купувати???... Можу переслати тобі автолюксом, за твій рахунок. :wink:
УАЗ хорош для того, у кого он есть. И плох тому, у кого он не окажется внужный момент...
Аватар користувача
Петру-у-ха!
Участник форума
 
Повідомлення: 193
З нами з: Пон грудня 08, 2008 16:23
Звідки: Київська обл.

Повідомлення Bobikus » Сер серпня 25, 2010 15:12

Та від того, що я подзвоню грошей не прибавиться :)

P.S. Від завтра я в столиці, спробую вирватись на оглядини, тут ми навряд чи щось порішаємо :) швидше нас за флуд забанять ніж про 8000 домовимось :)))
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення Петру-у-ха! » Сер серпня 25, 2010 22:18

Ну, завтра - так завтра!...
УАЗ хорош для того, у кого он есть. И плох тому, у кого он не окажется внужный момент...
Аватар користувача
Петру-у-ха!
Участник форума
 
Повідомлення: 193
З нами з: Пон грудня 08, 2008 16:23
Звідки: Київська обл.

Повідомлення captain Grey » Чет серпня 26, 2010 13:58

"Требую продолжения банкета!" (с) х/ф "12 стульев"

:D
Grey.... captain Grey.
Аватар користувача
captain Grey
Участник форума
 
Повідомлення: 29
З нами з: Сер жовтня 21, 2009 12:00
Звідки: Sumy Ukraine

Повідомлення Bobikus » Чет серпня 26, 2010 16:40

"Требую продолжения банкета!"


Я оце теж подивився - до с. Оране від Дорогожичів де живу і працюю 105 км в один бік. Я, звичайно, шукатиму час на поїздку, але чи не легше тут домовитись про 8000 і не тарабанити машин, тратитись на бензин, задимлювати навколишнє середовище? Зустрілись би у Львові, я б розрахувався, оформили б доручення, випили б по чарці і роз'їхались! Невже обов'язково треба дивитись? Чи є якісь причини на те, що машина не зможе приїхати?
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення Петру-у-ха! » П'ят серпня 27, 2010 9:24

Причому тут причини!... Продовжуючи "банкет" хочу нагадати цитату того ж таки класика: "Утром дєнгі - в обєд стулья, в обед дєньги - вечером стулья... А можна наоборот? Можна, только дєьги вперьод!!!" :D А якщо серйозно, то, якщо б ти надумався і приїхав напередодні Дня незалежності, то я б, навіть, погодився з тобою його відігнати до Львова. Заодно і свого дружбана, що там проживає, провідав. Але ти і не дзвониш, і не їдеш... А зараз у мене до кінця цього і весь наступний місяць тільки один вихідний (субота), а за один день ми аж ніяк не управимось. Хочеш - приїжджай і забирай!
Коли ми його купували, то теж не в сусіднє село їздили (спрочатку на смотрини, потім - забирати). Якщо він тобі дійсно потрібен, то з Києва не проблема до Ораного добратись, причому в один бік можна зі мною (на моїй машині), а в інший - на маршрутці (аж 25 грн. проїзд і 1,5 год. їзди). А якщо є вільний один день, то можна в п"ятницю зі мною приїхати, в суботу - сходити на рибалку, а в неділю - зі мною-таки вранці повернутись до Києва...І нотаріуси в нас по суботах працюють. Та й по чарці можна у мене випити! :wink: Словом, хто хоче - шукає можливості, хто не хоче - причини!
P.S. Для captain Grey зауважу, що фраза про банкет із кінофільму "Іван Васільєвіч мєняєт профєсію." 8)
УАЗ хорош для того, у кого он есть. И плох тому, у кого он не окажется внужный момент...
Аватар користувача
Петру-у-ха!
Участник форума
 
Повідомлення: 193
З нами з: Пон грудня 08, 2008 16:23
Звідки: Київська обл.

Повідомлення Bobikus » Пон серпня 30, 2010 9:57

Уря! Вчора відвідав с. Оране і побачив об'єкт продажу на власні очі! Довго можна розповідати про стан, якщо когось цікавитиме, маю якісні фотки.

Особисто моє рішення не змінилося - у Львові за нього можу дати 8000 грн, при умові, якщо він доїде, пропозиція актуальна до 15 вересня. В такому стані як є машина зараз купувати не буду більше ніж 4000 грн, у кожного може бути своя думка, моя є саме такою, що більше він не вартує, для справного стану потрібно потратитись на 4000+. При потребі можу більш детально вмотивувати ціну. Власне поясню, що дорога до Львова мала бути своєрідним тест-драйвом, коли я приїхав на оглядини, я однозначно побачив, що машина не пройде цього тест-драйву, зокрема з таких причин:

- проблеми з рульовим керуванням (туго крутиться руль, в рульовому механізмі використані самомробні бляшані стяжки це не добре, думаю що це ризик в далекій дорозі)
- відсутня задня фара
- відсутні гальма
- відсутній техогляд
- інше

Тому говорити, що машина на ходу і доїде до Львова значить трішки перебільшувати. Навіть якщо повезе і машина зможе проїхати якусь відстань, то її зловлять на першому КПП і заберуть на штрафмайданчик за відсутність освітлювальних приладів, несправність гальм, відсутність ТО ітд. Я в жодному разі не хочу дискредитувати продавця, я розумію, що запчастинами там може назбиратися і більше ніж 8000 грн, але особисто мене цікавила машина у технічному стані, що дозволить їй виконати згадану поїздку і їздити далі. Тому, якщо мої умови не підійдуть, прошу вважати бронь знятою.

Дякую за час, сприяння та прекрасну екскурсію Київщиною. Шкода тільки, що ми так і не зустрілися з Петру-у-хою :(
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Поперед.Далі

Повернутись до Частные объявления

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 1 гість