Весна в разгаре

Тут говорим обо всём, что не вписывается в тематику других разделов

Модератори: Shurik, Модераторы форума

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Olexa » Нед березня 24, 2013 21:05

Саид написав:За хлебом очередь метров 150.

Ага, схоже, що Київхліб вирішив давити сачка, поки Київавтодор не розстелить їм оксамитові доріжки. В принципі, зрозуміло, що вони не хочуть опинитися з купою сухарів, але ж сьогодні дороги в місті розчищені достатньо.

Доречі, з молочними продуктами аналогічно. Але якщо хліб можна не пекти, і борошно не зіпсується, то якщо корів не доїти, то вони таки зіпсуються :). Підозрюю також, що частина молочки в тих самих фурах, що не пускали до Києва.

Саид написав:Лично видел, как мужик посреди дороги подрезал газельку с надписью "Хлеб" и что-то выпрашивал...

Та то вже в деяких дах рве. Нема на що сало покласти? Так зробив би шкварки :). Вермішелі та іншої бакалії в магазинах не бракує. Тю.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Саид » Нед березня 24, 2013 21:40

Olexa написав:...сьогодні дороги в місті розчищені достатньо.
...

Это не правда. У меня под домом сегодня утром БТР таскал БТР... Сам не видел, рассказали. Но по колее и пр. признакам - верю. Всем, кому интересно, пускай проедут по Белорусской, Довнар-Запольского, Дегтяревской, Якира...
Мельникова - и та местами по 1,5 полосы.
А про "все люди - братья" рассказать? Про девченку, которая сутки добиралась к матери-инвалиду? Из Бучи в Немешаево. ПЕШКОМ!!! Про мужика, которого выкинули из застрявшей маршрутки, и который из Клавдиево валил в Загальцы? Тоже пешком... Я его чудом не переехал, он уже валялся в колее, почти заметенный снегом...
Короче, я - как тот заяц (в котором утка) - просто в шоке.
P.S. Спросите меня про фуры, я вам много нарассказываю. Я в эти выходные сильно много навернул по области, всего насмотрелся...
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Pooh » Нед березня 24, 2013 22:02

В нас таке було 15.03. також завалило все снігом. І їздили, і допомагали, і підвозили. І сам маршрутку витягував. Допомагайте людям, навіть якщо не подорозі вам буде.
Аватар користувача
Pooh
Участник движения
 
Повідомлення: 244
З нами з: Пон березня 15, 2010 18:19
Звідки: Львів
Машина: УАЗ Патріот

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Olexa » Нед березня 24, 2013 22:09

Саид написав:
Olexa написав:...сьогодні дороги в місті розчищені достатньо.
...

Это не правда.

Я не кажу за двори.

Саид написав:Мельникова - и та местами по 1,5 полосы.

Від Львівскої площі до Гоголівської точно 2+ смуги. І недоприводи їздять. А 1,5 смуги достатньо, щоби привезти хліб до Сільпо на Лук’янівці (чи він там є)? Недоприводи їздять, а хлібовозці, бач, западло? В Білу на Львівській площі хліб привезти западло? На Либідській недоприводи їздять, а в Реал в Окен Плазі (величезний магазинище!) хліб привезти западло? На Іподромі он тролейбуси ходять — їм, бач, чомусь не западло.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: Весна в разгаре

Повідомлення dobrojelatel » Нед березня 24, 2013 22:35

очень сильные и очень двуякте чувства... с одной стороны очень приятно видеть готовность помогать друг другу людей, и в то же время жутко противно очень контрастное абсолютное хамство а местами даже яркое бычество некоторых водителей. (что характерно, чем круче тачка и блатнее номера, тем чаще встречается бычество :( )
еще уважение всем комунальщикам и другим слежбам, которые несмотря на абсолютную бездарность руководства все же пытались как то разруливать.
несколько эмоционально, но эмоций правда много.
еще- хочу выразить благодарность Петру Васильевичу за готовность откликнуться на просьбу помощи. (хотя продолжения не знаю)
не такий я вже і добрий,... чи добрий,... це питання мене дратує.
ntk/ О67 ЧЧ ОО 22 I
Аватар користувача
dobrojelatel
Член клуба
 
Повідомлення: 1436
З нами з: Нед лютого 10, 2008 1:36
Звідки: м. Вишневе
Телефон: 0674400221
Машина: 3163

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Olexa » Пон березня 25, 2013 0:06

Найбільшу активність сьогодні бачив на вул. Десятинній, це де МЗС, інші подібні установи, а також відповідні квартири: там тракатором вантажили сніг на КамАЗ. А на Львівській площі тракторець захоплено прибирав пішохідні доріжки в скверику (які не є транзитними, а просто для гуляння).
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Айри » Пон березня 25, 2013 1:04

МНСники побили волонтерів на житомирській трасі

--------
А помните раньше при СССР ездили подобная спецтехника? Списали в металлолом, а новую не купили?

Зображення

Производительность техническая, 300 м3/ч...

Глянул кто является производителем снегоуборочных машин
Норвегия, Белоруссия, Россия. Понятно...
А могли бы выпускать на том же АТЭКе, но дальше продолжать не буду.

Какая снегоуборочная техника применяется и кто ее выпускает?
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Саид » Пон березня 25, 2013 7:59

Olexa написав:
Саид написав:
Olexa написав:...сьогодні дороги в місті розчищені достатньо.
...

Это не правда.

Я не кажу за двори.

То, что я перечислил - не дворы. Во дворе у меня снега - по грудь, Крузер 105-й занесло выше окон.
Olexa написав:Від Львівскої площі до Гоголівської точно 2+ смуги. І недоприводи їздять.

Ну раз у тебя и там улица Мельникова, то доедь (или пройдись) по ней до О.Телиги, дальше по ней же до Дубков, потом до Палладина... :)
Olexa написав:А 1,5 смуги достатньо, щоби привезти хліб до Сільпо на Лук’янівці (чи він там є)? Недоприводи їздять, а хлібовозці, бач, западло? В Білу на Львівській площі хліб привезти западло? На Либідській недоприводи їздять, а в Реал в Окен Плазі (величезний магазинище!) хліб привезти западло? На Іподромі он тролейбуси ходять — їм, бач, чомусь не западло.

1,5-2 или 3 полосы где-то на Крещатике не достаточно, чтобы привезти хлеб на Лукьяновку. Да и потом - как ты себе представляешь? Приехать, стать на 1,5 полосы, а потом 400 метров носить лотки с хлебом на руках? Западлисты, 100-пудово. ;) И троллейбусы западлисты, и трамваи, которые повмерзали с пятницы. Буду идти на работу - скажу им об этом. :)
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Student » Пон березня 25, 2013 10:47

Я на выходных ездил в Черниговскую область. 500 км туда - обратно.
В село проехал до снега. Возвращался в Киев в воскресенье. Дорога до Киева просто класс. Все почищено, посыпано. В Чернигове ездит общественный транспорт.
А вот в Киеве... лебедился, очередной раз порвал цепи... и т.д. и т.п. Отдохнул просто шикарно. Спасибо за снег на улицах!!!
Что не убивает, то делает нас сильнее.
Аватар користувача
Student
Член клуба
 
Повідомлення: 3785
З нами з: Вів березня 27, 2007 17:18
Звідки: Киев, Соломенка
Телефон: +38050949 три три 29
Машина: УАЗ-31514

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Olexa » Пон березня 25, 2013 11:04

dobrojelatel написав:еще уважение всем комунальщикам и другим слежбам, которые несмотря на абсолютную бездарность руководства все же пытались как то разруливать.

Двірники (там, де я бачив) працювали лопатами ударно. А от ті, хто мав чистити дороги, не знаю, що робили (крім абсолютного мінімуму).

Саид написав:Ну раз у тебя и там улица Мельникова, то доедь (или пройдись) по ней до О.Телиги, дальше по ней же до Дубков, потом до Палладина... :)

Був сьогодні на Дорогожичах — нічого особливо гіршого не побачив.

Саид написав:Да и потом - как ты себе представляешь? Приехать, стать на 1,5 полосы, а потом 400 метров носить лотки с хлебом на руках? Западлисты, 100-пудово. ;)

Перед Океан Плазою трактор все чистив. Рампа магазина була доступна. Можна в Реал хліб завезти? І це не єдиний магазин серед тих, в яких під’їзди було розчищено. Інші продукти в магазини підвозилися (в ті, про які я знаю). Хто хоче, шукає можливості, хто не хоче, шукає причини.

Саид написав:И троллейбусы западлисты, и трамваи, которые повмерзали с пятницы. Буду идти на работу - скажу им об этом. :)

Це питання, знов, до дорожників. Один 18-й і сьогодні вранці ще стояв на підйомі на Січових Стрільців від Чорновола. 18-й та 16-й маршрути досі не працювали. У 16-го на маршруті аж 2 підйоми — оцей на Січових Стрільців (300 метрів) та Мала Житомирська (400 метрів). У 18-го ще Подільський узвіз (1200 метрів). Неможливо розчистити? Вчора частково було сонце, сьогодні сонце, якби сніг прибрали, там би вже був сухий асфальт (чи то пак бруківка на Подільському). На Іподромі вчора, повторюю, тролейбуси ходили — тобто, проблема саме в не розчищених підйомах, а не в тому, що хтось "повмерзав".
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Саид » Пон березня 25, 2013 11:46

Olexa написав:Був сьогодні на Дорогожичах — нічого особливо гіршого не побачив.

Спор ни о чем. Через неделю там будет еще лучше. Ты вчера там был?
Olexa написав:Перед Океан Плазою трактор все чистив. Рампа магазина була доступна. Можна в Реал хліб завезти? І це не єдиний магазин серед тих, в яких під’їзди було розчищено. Інші продукти в магазини підвозилися (в ті, про які я знаю). Хто хоче, шукає можливості, хто не хоче, шукає причини.

Хм... Какие еще магазины ты знаешь, кроме Океан Плаза и Сильпо? Давай я тебя свожу на Татарку, пройдемся по магазинам. ;)
Olexa написав:...проблема саме в не розчищених підйомах
...

Наконец-то! Поздравляю! :) Только это не единственная проблема.
Olexa написав:...
а не в тому, що хтось "повмерзав".

Смотри "ширше" - дороги не чищены->транспорт не едет->транспорт брошен->дороги чистить нет возможности из-за брошенного транспорта.
Яркий пример - проспект Победы в сторону центра: в пятницу фуры его заблокировали, колонна простояла всю ночь под снегом, утром там только джипы могли шевелиться.
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Olexa » Пон березня 25, 2013 12:02

Саид написав:Хм... Какие еще магазины ты знаешь, кроме Океан Плаза и Сильпо?

Відповів в особистих.

Саид написав:Давай я тебя свожу на Татарку, пройдемся по магазинам. ;)

Ти наводиш мені приклади, куди привезти дійсно проблемно (на Татарці рель’єв), і намагаєшся цим аргументувати, що привезти неможливо нікуди. Я наводжу тобі приклади, куди привезти цілком реально, і не намагаюся стверджувати, що реально привезти в 100% магазинів.

Саид написав:Смотри "ширше" - дороги не чищены->транспорт не едет->транспорт брошен->дороги чистить нет возможности из-за брошенного транспорта.
Яркий пример - проспект Победы в сторону центра: в пятницу фуры его заблокировали, колонна простояла всю ночь под снегом, утром там только джипы могли шевелиться.

Прибрати повністю сніг з підйому на Січових Стрільців шириною щонайменше в 2 смуги, щоби могли ходити тролейбуси, припаркований транспорт не заважає. Прибрати тролейбуси звідти припаркований транспорт теж не заважав. Зрештою, в комунального підприємства "Київпарксервіс" є евакуатори, якими в разі дійсної потреби можна переставляти легкові автомобілі.

Ще раз: Хто хоче, шукає можливості. Хто не хоче, шукає причини.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Панда » Пон березня 25, 2013 12:18

Olexa написав: Зрештою, в комунального підприємства "Київпарксервіс" є евакуатори, якими в разі дійсної потреби можна переставляти легкові автомобілі.

Это для зарабатывания денег, а не для помощи населению :( :( :(
Можно сказать только одно: - соответствующие службы ничего не делали вообще. А пару бетеров на оболони и взрывотехническая машина на окружной со стороны дымера, ничего не решили....
В субботу картина что на правом, что на левом берегу была удручающая. Еще в 08.00 утра можно было почти везде проехать, а уже после обеда половина города стояла.
К словам о наживании - на перова цена на цепи подняли в субботу в 2-а раза..... Кому война, а кому мать родная...
Я не пытаюсь быть лучшим. Я умею быть самим собой, а это лучше.
Аватар користувача
Панда
Участник движения
 
Повідомлення: 2224
З нами з: Сер листопада 16, 2011 17:53
Звідки: Киев
Телефон: 067-220-57-15
Машина: УАЗ 469

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Olexa » Пон березня 25, 2013 12:25

Панда написав:Можно сказать только одно: - соответствующие службы ничего не делали вообще.

Не згоден: мінімально основні дороги вони прочистили. Але сніг не вивозили (там, де я бачив, крім Десятинної).
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Re: Весна в разгаре

Повідомлення Панда » Пон березня 25, 2013 13:06

Olexa написав:
Панда написав:Можно сказать только одно: - соответствующие службы ничего не делали вообще.

Не згоден: мінімально основні дороги вони прочистили. Але сніг не вивозили (там, де я бачив, крім Десятинної).

Ну что-то, где-то и почистили...Но основная масса дорог была раскатана самими водителями. Я наблюдал на оболони как ездили коммунальные уборщики-посыпальщики....но вот ездили они с поднятыми ковщами и ничего не рассыпали :twisted:
вот немного скучных фото и видео (с телефона) города в субботу :(
https://picasaweb.google.com/1042139218 ... KApeXM-AE#
Я не пытаюсь быть лучшим. Я умею быть самим собой, а это лучше.
Аватар користувача
Панда
Участник движения
 
Повідомлення: 2224
З нами з: Сер листопада 16, 2011 17:53
Звідки: Киев
Телефон: 067-220-57-15
Машина: УАЗ 469

Поперед.Далі

Повернутись до Круглый стол

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron