KosmoS

Тут можно и нужно рассказывать о себе

Модератори: San, Модераторы форума

KosmoS

Повідомлення KosmoS » Суб січня 13, 2007 1:15

Прівет всім. Звати мене Павло. Дата народження 25.05.1985. Живу у Івано-Франківську. Дуже радий шо знайшов нарешті сайт клуба настоящого ДЖИПА УАЗ. Є у мене УАЗік, але він зара на капремонті. Роблю УАЗік з метою їздити в гори і не тільки... Надіюсь що з вашим досвідом і порадами мені буде легше його зробити.
Аватар користувача
KosmoS
Участник разговора
 
Повідомлення: 16
З нами з: Суб січня 06, 2007 16:40
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Shurik » Суб січня 13, 2007 2:44

Закінчуй КР швидше.
Львівський 4х4 в основному якраз в Іванофранківську обасть їздить.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.

© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Shurik
Член Клуба, Администратор форума
 
Повідомлення: 8853
З нами з: П'ят грудня 16, 2005 15:36
Звідки: Львов.
Телефон: О67-49-26-l7l
Машина: УАЗ 3151

Повідомлення San » Пон січня 15, 2007 10:25

Привіт!

Раді тебе тут бачити. Напиши докладніше про свій УАЗік - які мости, двигун, дах і таке інше... Що робиш з ремонту? Чи збираєшся робити які-небудь покращення конструкції?

Сан
San
Член Клуба ,Основатель клуба
 
Повідомлення: 658
З нами з: П'ят травня 13, 2005 16:06
Звідки: Киев, 12.09.1978

Повідомлення KosmoS » Пон січня 15, 2007 11:19

Буду старатись зробити його як найшвидше. Хотілось би вже на гьому поризвитись.
Аватар користувача
KosmoS
Участник разговора
 
Повідомлення: 16
З нами з: Суб січня 06, 2007 16:40
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення KosmoS » Пон січня 15, 2007 11:25

УАЗік у мене тентовий, мости гражданські, мотор рідний. Зараз роблю капремонт. Хочеться з нього зробити шось цікаве, класне і міцне.
Аватар користувача
KosmoS
Участник разговора
 
Повідомлення: 16
З нами з: Суб січня 06, 2007 16:40
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Misha_ViP » Вів листопада 25, 2008 18:13

KosmoS написав:УАЗік у мене тентовий, мости гражданські, мотор рідний. Зараз роблю капремонт. Хочеться з нього зробити шось цікаве, класне і міцне.

Привіт! уже майже два роки пройшли, а де звіт про виконані роботи? Став твій УАЗік цікавим, класним і міцним?
УАЗ 31514, воєнні мости, 2.4, 1994р., Orange
Зображення
________________
Зізнатися у своїй неправоті — це стати розумнішим, ніж був до цього.
Аватар користувача
Misha_ViP
Участник движения
 
Повідомлення: 297
З нами з: Вів листопада 27, 2007 17:31
Звідки: Калуш, Івано-Франківська обл., О6З_3II_B6_I9

Повідомлення Onega » Сер листопада 26, 2008 1:06

Рады видеть!
Нет для меня ничего дороже,
Чем верный друг и бездорожье
Еще километры пути к родному огню
(c) Кривцов Сергей

УАЗ 31512, 90-го года, тент, колхозы, 417_й движ:ек, самоблок (БТР)
тел. 8 050 три тройки - два нуля - семнадцать. В эфире отзываюсь на UT4USE
Аватар користувача
Onega
Член Совета Клуба
 
Повідомлення: 2657
З нами з: Чет червня 29, 2006 11:56
Звідки: Киев, Голосеево (26.02.1979)

Повідомлення KosmoS » Сер листопада 26, 2008 10:57

Привіт! Радий шо пам'ятаєтє. Помаленько довожу УАЗік до логічного завершення. Він став цікавим і міцним, варили мінімум, старались шоб всі деталі кузова були цілими (невареними). Пофарбований в камуфляж. Залишилось зібрати все до купи.
Підкажіть шо як! Треба робити проводку (не знаю чи ставити всю нову чи відновити стару?). Гальмівну систему треба перевірити (шо підкажете на рахунок тормозної системи? Шось треба міняти, чи рідне все ставити?). Не знаю шо з колесами робити, там стоять звичайні диски і резина. Резину я думаю шо треба міняти, але не знаю на яку і на які диски, на старі чи нові диски купити? Лобове скло буду суцільне ставити але не знаю шо з дворніками робити (вони зверху на лобовому стоять) чи варто їх переробляти на низ ставити? Шо на рахунок лебідки порадите? Чи варто мені УАЗ ліфтувати, якщо так, то як? Які амортизатори поставити? І взагалі, що бажано поміняти зараз (можливо на якісь деталі від інших моделей) шоб потім не виникало проблем? Підкажіть будь-ласка бо темний в цьому ділі. Дякую.
І нарешті фото звіт по вже зробленому:
Зображення
Аватар користувача
KosmoS
Участник разговора
 
Повідомлення: 16
З нами з: Суб січня 06, 2007 16:40
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення KosmoS » Сер листопада 26, 2008 10:59

Перевозив УАЗ з Коломиї до Франківська.
Зображення
Аватар користувача
KosmoS
Участник разговора
 
Повідомлення: 16
З нами з: Суб січня 06, 2007 16:40
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Misha_ViP » Сер листопада 26, 2008 12:06

Питань звісно багатенько, попробуй скористатись пошуком, ці питання неодноразово обговорювались.
Усе починається з того чи стане в тебе фінансів і яку мету собі ставиш в постройці УАЗки.

Бачу з кузовом уже все закінчено. Непогано виглядає.
УАЗ 31514, воєнні мости, 2.4, 1994р., Orange
Зображення
________________
Зізнатися у своїй неправоті — це стати розумнішим, ніж був до цього.
Аватар користувача
Misha_ViP
Участник движения
 
Повідомлення: 297
З нами з: Вів листопада 27, 2007 17:31
Звідки: Калуш, Івано-Франківська обл., О6З_3II_B6_I9

Повідомлення KosmoS » Сер листопада 26, 2008 12:30

З фінансами покищо нормально, вистачає. Збираюсь їздити в гори і зимою і літом (Драгобрат, Свидовецький хребет і т. д.). Треба машина яка буде їхати майже всюди і не буде ламатись.
Аватар користувача
KosmoS
Участник разговора
 
Повідомлення: 16
З нами з: Суб січня 06, 2007 16:40
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення yuralev68 » Сер листопада 26, 2008 12:44

KosmoS написав:З фінансами покищо нормально, вистачає. Збираюсь їздити в гори і зимою і літом (Драгобрат, Свидовецький хребет і т. д.). Треба машина яка буде їхати майже всюди і не буде ламатись.


Маршрути гарні......а не ламатись...гммм...так не буває.
Якщо без фанатизму, то колеса муд терайн 31х10,5х15, лебідка 4т (наприклад Комап 9000), без ліфта, ще би блок в задній диф. Мотор довести до ідеалу, компресор стаціонарно в машину запхати, ну і мабуть другу акуму.
ну це мабуть мінімум....
Аватар користувача
yuralev68
Участник движения
 
Повідомлення: 669
З нами з: Чет травня 22, 2008 15:04
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення KosmoS » Сер листопада 26, 2008 15:05

yuralev68 написав:
KosmoS написав:З фінансами покищо нормально, вистачає. Збираюсь їздити в гори і зимою і літом (Драгобрат, Свидовецький хребет і т. д.). Треба машина яка буде їхати майже всюди і не буде ламатись.


Маршрути гарні......а не ламатись...гммм...так не буває.
Якщо без фанатизму, то колеса муд терайн 31х10,5х15, лебідка 4т (наприклад Комап 9000), без ліфта, ще би блок в задній диф. Мотор довести до ідеалу, компресор стаціонарно в машину запхати, ну і мабуть другу акуму.
ну це мабуть мінімум....


Мотор зроблять. 31х10,5х15 підійдуть на старі диски (і чи потрібно камери ставити чи можуть бути безкамерки)? Поясніть мені ше на рахунок блока в задній диф.? Де можна знайти компресор щоб в авто стаціонарно поставити?
Аватар користувача
KosmoS
Участник разговора
 
Повідомлення: 16
З нами з: Суб січня 06, 2007 16:40
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення yuralev68 » Сер листопада 26, 2008 21:52

KosmoS написав:
Мотор зроблять. 31х10,5х15 підійдуть на старі диски (і чи потрібно камери ставити чи можуть бути безкамерки)? Поясніть мені ше на рахунок блока в задній диф.? Де можна знайти компресор щоб в авто стаціонарно поставити?


Гарантовано піде на стандартні 16" колеса 235/85, в мене були такі мішелінки-суперова штука, а на 15"....почитай тут по темах, для загального розвитку пригодиться, бо в даному випадку готових рецептів ніхто не дасть, як казав Шурік-питання гуми-це питання на рівні релігіозних, ніхто нікому нічого довести не може.

Блок я купляв в Дніпрі, є в Одесі, якщо маєш вихід на Росію-буде дешевше доларів на 150. Копресора є в Львові в клубі 4х4 (як на мене трохи там дорого).

Коротше включаєш пошук і все знаходиш, не думаю що в когось тут знайдеться багато часу розкласти до болтика твої бажання...
Аватар користувача
yuralev68
Участник движения
 
Повідомлення: 669
З нами з: Чет травня 22, 2008 15:04
Звідки: Івано-Франківськ


Повернутись до Актовый зал

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron