Bobik-67

Тут можно и нужно рассказывать о себе

Модератори: San, Модераторы форума

Bobik-67

Повідомлення bobik67 » Суб березня 15, 2008 8:50

Всім привіт.Дуже радий що знайшой однодумців .Читаю ваш форум вже пів року.Кілька років назад займався Уазиками,потім закинув.Зараз будую Уаз під себе.Поки що на стадії рами,на рамі вже закріплений 3-літр.мерс.двигун,КПП 4-ступка (теж мерсовська) роздатка від уаза.Далі збираюсь ставити дах,вітрове скло,панель приборів від мб-100.Задні двері теж розпашонку.Знайшов спеца який зробив мости(редуктора від 21-газа,чулки від уаза) вийшло непогано.
Підкажіть як тут вставити фоткі.Можу весь процес будування майже від нуля закинути.
Думав відразу вставити самоблок від БТР-60 в задній міст але почитав тут всю інфу і задумався.Буду дуже радий за підказки та поради.
bobik67
Участник движения
 
Повідомлення: 266
З нами з: Чет березня 13, 2008 21:27
Звідки: Волынь.

Повідомлення Big Sam » Суб березня 15, 2008 9:56

Добро пожаловать ! Присоединяйся.
Big Sam
Участник движения
 
Повідомлення: 419
З нами з: П'ят лютого 02, 2007 1:55
Звідки: Киев

Re: Bobik-67

Повідомлення genadiy » Суб березня 15, 2008 10:09

bobik67 написав:Всім привіт.Дуже радий що знайшой однодумців .Читаю ваш форум вже пів року.Кілька років назад займався Уазиками,потім закинув.Зараз будую Уаз під себе.Поки що на стадії рами,на рамі вже закріплений 3-літр.мерс.двигун,КПП 4-ступка (теж мерсовська) роздатка від уаза.Далі збираюсь ставити дах,вітрове скло,панель приборів від мб-100.Задні двері теж розпашонку.Знайшов спеца який зробив мости(редуктора від 21-газа,чулки від уаза) вийшло непогано..


Привет вливайся.А Авто УАЗ или как в нике ГАЗ 67?

bobik67 написав:Підкажіть як тут вставити фоткі.Можу весь процес будування майже від нуля закинути.


Попробуй по этой ссылке.
http://www.uaz-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=2588

bobik67 написав:Думав відразу вставити самоблок від БТР-60 в задній міст але почитав тут всю інфу і задумався.Буду дуже радий за підказки та поради.


В передний можно было смело ставить.
Вы мне сдесь немного заварите,а я уж дома намертво проволкой закручу.
Аватар користувача
genadiy
Член клуба
 
Повідомлення: 2565
З нами з: Пон червня 06, 2005 22:05
Звідки: КИЕВ,ПЕЧЕРСК 067245753пять

Повідомлення bobik67 » Суб березня 15, 2008 11:08

genadiy
Роблю Уаз на базі 469.3-літр. мотор дуже важко вписати в Газік.Хоча є задумка зробити і Газика.
Якщо вставити самоблок в передок то треба бути дуже уважним ,чи можна хоть трохи повернути руль.Наприклад при буксуванні для того щоб виїхати з колії.Читав що будуть проблеми(лопає піввісь,кулаки думаю у них надійні).
bobik67
Участник движения
 
Повідомлення: 266
З нами з: Чет березня 13, 2008 21:27
Звідки: Волынь.

Повідомлення genadiy » Суб березня 15, 2008 14:23

У меня осталась блокировка только на передке,проблем пока не наблюдал.На асфальте с включенным передком я не езжу,а в грязи даже при заблокированных колесах руль крутиться нормально,но блокирование колес ощущается.Ежели на заблокированных выехать на асфальт и начать эксперименты то может и можно что либо порвать,но пока за столько,считай 17-18 с блокировками,порвал только три штуки в заднем мосту.
Выложи фото если не сложно стыковки КПП и РК,многих этот вопрос очень сильно волнует,так что форумчанам будет интересно.Как там с длиной заднего кардана получается?Или КПП урезал по удлинителю?Короче ждем фото.Удачи!
Вы мне сдесь немного заварите,а я уж дома намертво проволкой закручу.
Аватар користувача
genadiy
Член клуба
 
Повідомлення: 2565
З нами з: Пон червня 06, 2005 22:05
Звідки: КИЕВ,ПЕЧЕРСК 067245753пять

Повідомлення bobik67 » Суб березня 15, 2008 19:38

КПП звязав з роздаткою еластичною муфтою,задній міст відповідно переніс на довжину (непамятаю на скільки в понеділок заміряю) Спец сказав що роздатка від 69 довго не походить і переробив на 469.
Він розєднав рідну кпп і роздатку,зробив ніби окремий вузел.Сказав що це його "ноу-хау" це вже третій варіант і ніхто не жалкував.Вечером сьогодні попробую вкинути фотки,якщо получиться.Ще прийшлось ручник зробити на тросіку на задні колеса.
bobik67
Участник движения
 
Повідомлення: 266
З нами з: Чет березня 13, 2008 21:27
Звідки: Волынь.

Повідомлення Drifter » Суб березня 15, 2008 20:06

Дуже цікаво було б це побачити, особливо це з'єднання.
Не зовсім розумію, навіщо було переносити міст.
Так що чекаємо фотографій!
Жизнь на колесах - это пятая стихия.
(с) Люмен
УАЗ-3303, ГАЗ-69,ГАЗ-31105, Nissan Patrol Y60 4.2D
http://drifter-69.io.ua/
Аватар користувача
Drifter
Член клуба
 
Повідомлення: 2124
З нами з: Чет листопада 08, 2007 17:23
Звідки: Житомирська обл., м. Баранівка 80677759069

Повідомлення genadiy » Суб березня 15, 2008 20:35

Задний мост ему пришлось переносить по причине большого удлиннения всего агрегата КПП+РК,в результате чего от заднего кардана почти ничего не остается.Еще свою роль сыграли Волговские картера.Ось вращения фланца там ниже,за счет гипоидной передачи,чем у родного моста и на 7-8см ближе к РК от оси дифа.
Ручник у меня сейчас тоже на тросах,удобнее чем родной но.... есть но.Если завтра погода не помешает подключу уже гидроручник.Если интересно могу потом скинуть фотки.
Вы мне сдесь немного заварите,а я уж дома намертво проволкой закручу.
Аватар користувача
genadiy
Член клуба
 
Повідомлення: 2565
З нами з: Пон червня 06, 2005 22:05
Звідки: КИЕВ,ПЕЧЕРСК 067245753пять

Повідомлення bobik67 » Нед березня 16, 2008 2:20

Геннадій,відчувається що по Уазу вами пройдено всі варіанти які я тільки планую. :D На жаль вже 1.10 і немає вже часу розібратись з фотографіями.Гідро-ручник це цікаво,чи зможе він довго тримати автомобіль.У мене вам відразу питання ,я хочу поставити вакумник б/у від 123 мерс. а головний мені сказали що краще взяти рідний Уазовський(ніби нехватає запасу рідини на уазовські тормоза)По вашим фоткам я дивився що на одному уазі стояв якиїсь інший головний,чи це мені тільки здалось.
По задньому мосту ви праві на 100%,там був великий угол на хрестовинах,а це небажано.
bobik67
Участник движения
 
Повідомлення: 266
З нами з: Чет березня 13, 2008 21:27
Звідки: Волынь.

Повідомлення genadiy » Нед березня 16, 2008 11:26

bobik67 написав:Геннадій,відчувається що по Уазу вами пройдено всі варіанти які я тільки планую. :D На жаль вже 1.10 і немає вже часу розібратись з фотографіями.Гідро-ручник це цікаво,чи зможе він довго тримати автомобіль.У мене вам відразу питання ,я хочу поставити вакумник б/у від 123 мерс. а головний мені сказали що краще взяти рідний Уазовський(ніби нехватає запасу рідини на уазовські тормоза)По вашим фоткам я дивився що на одному уазі стояв якиїсь інший головний,чи це мені тільки здалось.
По задньому мосту ви праві на 100%,там був великий угол на хрестовинах,а це небажано.

Дело в том что жидкости ему то хватит,а вот вакуума нет и вакуумный насос который стоит положение не спасает.Поэтому я пошел по другому пути и поставил гидроблок от АВС Форда -Скорпио вроде сдесь http://www.uaz-club.org.ua/forum/viewto ... ght=#39252
обсуждали.По затратам в три раза дешевле,по надежности и всему остальному даже сравнивать не хочется.На счет того сколько времени гидроручник может удержать авто на склоне, пока не знаю сегодня если подключу то буду испытывать.Я с ребятами с УАЗбуки общался,писали на пару часов хватает,но по любому это все индивидуально.
Вы мне сдесь немного заварите,а я уж дома намертво проволкой закручу.
Аватар користувача
genadiy
Член клуба
 
Повідомлення: 2565
З нами з: Пон червня 06, 2005 22:05
Звідки: КИЕВ,ПЕЧЕРСК 067245753пять

Повідомлення bobik67 » Пон березня 17, 2008 18:58

Щось ніяк неможу догнати як фотки закинути,на форум.Десь в суботу буде хакер обіцяв помогти розібратись з фотками.Гідрак на кермо мабуть краще новий Уазовський ставити?
Вакумник з головним від скорпа с АБС і електронікою ,чи не занадто на уаз ставити,мороки там море.Може є щось простіше. :?:
bobik67
Участник движения
 
Повідомлення: 266
З нами з: Чет березня 13, 2008 21:27
Звідки: Волынь.

Повідомлення BoBeG » Пон березня 17, 2008 19:13

bobik67 написав: Вакумник з головним від скорпа с АБС і електронікою ,чи не занадто на уаз ставити,мороки там море.Може є щось простіше. :?:


Щось простіше - це ГТЦ з вакумніком від бехи , мерса
шукається на розборці або прям з донора знімається :D
Або вакумнік виробництва АДС для рідного ГТЦ
УАЗ 315201, УМЗ 414, воєнні мости
______________________________________
http://www.uaz-club.org.ua/gallery/index.php?cat=10101
Аватар користувача
BoBeG
Участник движения
 
Повідомлення: 694
З нами з: Пон грудня 25, 2006 12:53
Звідки: Львів
Машина: УАЗ 3151

Повідомлення genadiy » Пон березня 17, 2008 19:47

bobik67 написав:Щось ніяк неможу догнати як фотки закинути,на форум.Десь в суботу буде хакер обіцяв помогти розібратись з фотками.Гідрак на кермо мабуть краще новий Уазовський ставити?
Вакумник з головним від скорпа с АБС і електронікою ,чи не занадто на уаз ставити,мороки там море.Може є щось простіше. :?:


Вакуумник и ГТЦ с АВС от Скорпа брать не надо,это совсем другая конфигурация.Нужен гидроблок АВС от Скорпа вместе с проводкой и компом.
АВС там не используется,поэтому ни датчиков ни мороки там нет.Электроники- один комп как три пачки сигарет,когда надо будет скину схему проводки и напишу что из нее выкинуть.Останется одна треть проводов,а из подключений плюс на АКБ,плюс после замка и минус,тоесть всего три провода.
Вы мне сдесь немного заварите,а я уж дома намертво проволкой закручу.
Аватар користувача
genadiy
Член клуба
 
Повідомлення: 2565
З нами з: Пон червня 06, 2005 22:05
Звідки: КИЕВ,ПЕЧЕРСК 067245753пять

Повідомлення bobik67 » Пон березня 17, 2008 20:03

BoBeG.
Геннадій. Дякую за підказки ,буду на шротах шукати Гтц.Подивлюсь який краще стане,такий і візьму.Ще питання по карданам,комусь приходилось їх розрізати і потім заварювати.Як потім балансіровку зробити,щоб вібрації не було.
bobik67
Участник движения
 
Повідомлення: 266
З нами з: Чет березня 13, 2008 21:27
Звідки: Волынь.

Повідомлення genadiy » Пон березня 17, 2008 20:16

bobik67 написав:BoBeG.
Геннадій. Дякую за підказки ,буду на шротах шукати Гтц.Подивлюсь який краще стане,такий і візьму.Ще питання по карданам,комусь приходилось їх розрізати і потім заварювати.Як потім балансіровку зробити,щоб вібрації не було.

Резал и не один раз.Последний раз Сержу,когда на Алмаатинской ему залупили 600 баксов....У него на глазах подрезал сварной шов болгаркой(правильнее будет на токарном станке) выбил патроха,обрезал трубу насколько надо забил плотно все на место(только обязательно перед разборкой пометить все части кардана и после все установить на свои места)прихватил в трех точках.Положил на два уголка(в центрах на токарном станке будет правильнее,но у меня просто нет большого токарного станка) катнул по ним,оценил на глаз отсутствие биения проварил по кругу в разбежку короткими швами и все.Мои карданы сделаны так же,вибрацию перестал ощущать после того как выкинул барабан ручника,а от карданов -тишина.Да конечно правильнее было бы его отбалансировать,и делать это необходимо по нормальному после каждой жесткой покатушки,но за те деньги которые хотят за балансировку можно УАЗ купить на ходу,а если оба кардана то УАЗ с прицепом и кучей запчастей.Если есть время и желание повозится,то могу рассказать как по простому и с приемлемой для кардана тосностью можно отбалансировать кардан но только в статике.Я так балансировал коленвалы с сцеплением-удавалось.
Вы мне сдесь немного заварите,а я уж дома намертво проволкой закручу.
Аватар користувача
genadiy
Член клуба
 
Повідомлення: 2565
З нами з: Пон червня 06, 2005 22:05
Звідки: КИЕВ,ПЕЧЕРСК 067245753пять

Далі

Повернутись до Актовый зал

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron