Принудительная блокировка

Круг вопросов по трансмиссии, ходовой, тормозной системам, колесам и шинам обсуждается тут

Модератор: Модераторы форума

Повідомлення Quattros » Сер лютого 09, 2011 21:03

be single wolf написав:
Mykola STARyy написав:Я пригадую, у Вас колись просили фото, або ескіз Вашого блокування. Якщо Ви десь викладали, дайте посилання будьласка.
Короче немного раздуплюсь , как можно втыкнуть сюда ети изображения и обязательно выложу. Но у меня фото можно сделать только моста , а что внутри , только нарисовать.

очень интересуюсь....вы еще не раздуплились?
Ранее по автомобилю судили сколько человек зарабатывает....ныне судят сколько должен :)
Аватар користувача
Quattros
Участник движения
 
Повідомлення: 313
З нами з: Вів вересня 08, 2009 10:28
Звідки: Донбасс(Волноваха)

Повідомлення Zlodiy » Чет лютого 10, 2011 0:53

Затупил :)) ....Тогда другое назначение - если слизывает военный хаб - вкручиваем как трещетку гражданский и едем дальше
Некоторые разновидности психических расстройств передаются через УАЗ:)
Аватар користувача
Zlodiy
Участник движения
 
Повідомлення: 229
З нами з: Суб лютого 07, 2009 13:11
Звідки: Киев.Печерский р-н

Повідомлення MudMax » Чет лютого 10, 2011 1:20

Zlodiy написав:Тогда другое назначение - если слизывает военный хаб - вкручиваем как трещетку гражданский и едем дальше

обычно делают наоборот.
Мы поговорили о машинах и пришли к выводу, что если уж покупать что-нибудь, так это ГАЗ-69, но их, к сожалению, не продают. (Стругацкие)
Аватар користувача
MudMax
Член клуба
 
Повідомлення: 3240
З нами з: Суб січня 06, 2007 18:02
Звідки: Киев (06.01.1983)

Повідомлення 4ernuy » Нед липня 24, 2011 17:17

Может кто подскажет блокировку в оба моста типа спайсер и какую лучше? Где купить,а может заказать. Г. Киев :?:
Я очень люблю месить болота на своем Бобане!!!!!!
Аватар користувача
4ernuy
Участник форума
 
Повідомлення: 28
З нами з: Суб жовтня 11, 2008 1:42
Звідки: Из Киева

Повідомлення Olexa » Пон липня 25, 2011 9:20

4ernuy написав:Может кто подскажет блокировку в оба моста типа спайсер и какую лучше? Где купить,а может заказать. Г. Киев :?:

В залежности від задач:

1. Задній — черв’ячний самоблок
2. Задній — черв’ячний самоблок, передній — черв’ячний самоблок, задній з сильнішим переднатягом, ніж передній, в залежности від задачі різні ступені переднатягу
3. Задній — пневматичне примусове блокування, передній — черв’ячний самоблок з переднатягом
4. Задній — пневматичне примусове блокування, передній — пневматичне примусове блокування.

Варто віддавати перевагу черв’ячним самоблокам перед кулачковими (так званими "БТРівськіми") з причини ударного вмикання останніх, що збільшує ризик зриву в занос на трасі. "Диференціал автоматичний Красікова", він же "ДАК", це взагалі афера.

Якщо стоять швидкісні головні пари, то варто одразу подумати про тягові.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Mykola STARyy » Пон липня 25, 2011 22:07

Шампань ставив, навіть по-моєму в обидва мости і не казав що афера, чи я прогавив?
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення Патриот » Вів липня 26, 2011 0:10

Olexa написав:
4ernuy написав:Может кто подскажет блокировку в оба моста типа спайсер и какую лучше? Где купить,а может заказать. Г. Киев :?:

В залежности від задач:

1. Задній — черв’ячний самоблок
2. Задній — черв’ячний самоблок, передній — черв’ячний самоблок, задній з сильнішим переднатягом, ніж передній, в залежности від задачі різні ступені переднатягу
3. Задній — пневматичне примусове блокування, передній — черв’ячний самоблок з переднатягом
4. Задній — пневматичне примусове блокування, передній — пневматичне примусове блокування.

Варто віддавати перевагу черв’ячним самоблокам перед кулачковими (так званими "БТРівськіми") з причини ударного вмикання останніх, що збільшує ризик зриву в занос на трасі. "Диференціал автоматичний Красікова", він же "ДАК", це взагалі афера.

Якщо стоять швидкісні головні пари, то варто одразу подумати про тягові.

Пользую самоблок БТР на спайсерах. Риск уничтожения полуосей конечно есть, но проходимость в плюсе и можно ставить в задний мост на езду ни как не влияет. По поводу включения заносов не наблюдал а наооборот спасал когда начинало водить или нести подрубался и стабилизировал ситуацию прёшь как на танке, а все скользят в разные стороны.
Патриот это состояние души.
Аватар користувача
Патриот
Участник движения
 
Повідомлення: 654
З нами з: П'ят травня 21, 2010 18:35
Звідки: Симферополь

Повідомлення Саид » Вів липня 26, 2011 8:18

Mykola STARyy написав:Шампань ставив, навіть по-моєму в обидва мости і не казав що афера, чи я прогавив?

Руслан поставив в передній міст. Але я також прогавив, де і в чому ДАК це афера...
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Повідомлення Olexa » Вів липня 26, 2011 8:51

Саид написав:
Mykola STARyy написав:Шампань ставив, навіть по-моєму в обидва мости і не казав що афера, чи я прогавив?

Руслан поставив в передній міст. Але я також прогавив, де і в чому ДАК це афера...

Я, здається, посилання навів на фото з поламаним шнеком. І теми на Уазбуці почитайте.

Ні, воно в багатьох працює. Ламається в меншости. Тобто, афера успішна. Але навіщо цей цирк?
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Olexa » Вів липня 26, 2011 8:57

Патриот написав:
Olexa написав:Варто віддавати перевагу черв’ячним самоблокам перед кулачковими (так званими "БТРівськіми") з причини ударного вмикання останніх, що збільшує ризик зриву в занос на трасі.

Пользую самоблок БТР на спайсерах. Риск уничтожения полуосей конечно есть,

Ну от і я за те. Воно працює, але ризик більший. Якби воно було значно дешевше, або воно значно краще працювало би, тоді могло би мати сенс (може, так воно і є, я не знаю). Доречі, ще раз звертаю увагу, що гвинтові самоблоки можуть мати різний переднатяг.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Mykola STARyy » Вів липня 26, 2011 14:00

ШАМПАНЬ написав:Пройшов із ДАКом "Кордон" скажу чесно - СИЛА!!!! От із мінусів то це конешно дискомфорт на рулі, але тільки на сухому. На траві уже нечувствується. Ще із проходімості, так це не тільки понятно, а і реало відчув,- раньше в мене тягло 2 колеса, тепер 3. І ясне діло на третину краща проходимість. А діагоналки, чі вивішування в колії набік- такого вже небоюсь.

А це з вашого посилання:
Aleksei Sergeevih;1959414 написав:Сегодня уаз на даках выиграл джип-спринт.
Разница в поведении автомобилей бросалась в глаза с первых метров.

Машина на трассе (снег и раскисшая грязь) чувствовала себя просто замечательно.
На эти соревнования специально приезжал один человек с уазбуки, надеюсь Он напишет свои впечатления от увиденного.
С уважением Алексей.

ps Снял на телефон прохождение одного поворота разными машинами если получится выложу в понедельник.

бел-31;1959685 написав:Присутствовал на гонках,все замечательно,все просто супер.На счет машины на ДАКах:машина летит-при этом рулится,заносы в грязи на скорости-управляемые.Не машина,а ТАНК.
P.S.Алексей Сергеевич-тебе респект и уважуха.

Палыч74;1956877 написав:У меня ДАК работает прекрасно в обоих мостах с мая этого года. Накатал 13 тык. Сегодня на снег выпал дождь при минусовой температуре, гололёд страшный, подключил передок и без проблем отъездил пол дня по городу ( Гудрич А/Т без шипов). Хотя некоторые машины не могли даже тронуться с места. А насчёт щелчков, так и на Range Rover штатные блокировки тоже щёлкают при работе. Главное что они едут !
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення Olexa » Вів липня 26, 2011 14:39

Навести цитати, в кого вони зламалися? І порахувати, скільки людей написало, що в них все чудово, а скільки — що в них зламалося? І порахувати відсоток?

Най кожен сам собі вирішує. Я навів власну точку зору, що не претендує на абсолютну істину.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Bobikus » Вів липня 26, 2011 15:18

Лише з причини того, що я перелопатив сотні тем та десятки форумів дотепер катаюсь на колхозах з БТР-блоками а не на пневматиці у потралах. З перелопаченого себто прочитаного зробив єдиний висновок - якщо катаєшся як овоч то будь-які блокування служать чесно, але як тільки починаєш рубатися, вимальовувється рейтинг надійності, і як не крути, БТР тут завжди в першості, чого не скажеш про примусові чи автоматичні блокування у військові мости.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення Mykola STARyy » Вів липня 26, 2011 18:42

Olexa написав:Навести цитати, в кого вони зламалися? І порахувати, скільки людей написало, що в них все чудово, а скільки — що в них зламалося? І порахувати відсоток?

Най кожен сам собі вирішує. Я навів власну точку зору, що не претендує на абсолютну істину.
Olexa, Юпитер, ты сердишься, значит, ты не прав. :lol: Я навів цитати з вашого посилання, просто цікаво, з чого ви зробили такий висновок. Тепер бачу, що це ваше враження. Дякую.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення Voditel » Вів липня 26, 2011 18:47

Патриот написав:
Olexa написав:
4ernuy написав:Может кто подскажет блокировку в оба моста типа спайсер и какую лучше? Где купить,а может заказать. Г. Киев :?:

В залежности від задач:

1. Задній — черв’ячний самоблок
2. Задній — черв’ячний самоблок, передній — черв’ячний самоблок, задній з сильнішим переднатягом, ніж передній, в залежности від задачі різні ступені переднатягу
3. Задній — пневматичне примусове блокування, передній — черв’ячний самоблок з переднатягом
4. Задній — пневматичне примусове блокування, передній — пневматичне примусове блокування.

Варто віддавати перевагу черв’ячним самоблокам перед кулачковими (так званими "БТРівськіми") з причини ударного вмикання останніх, що збільшує ризик зриву в занос на трасі. "Диференціал автоматичний Красікова", він же "ДАК", це взагалі афера.

Якщо стоять швидкісні головні пари, то варто одразу подумати про тягові.

Пользую самоблок БТР на спайсерах. Риск уничтожения полуосей конечно есть, но проходимость в плюсе и можно ставить в задний мост на езду ни как не влияет. По поводу включения заносов не наблюдал а наооборот спасал когда начинало водить или нести подрубался и стабилизировал ситуацию прёшь как на танке, а все скользят в разные стороны.


А можно ссылку на подводные камни установки БТР в спайсера, если такие есть.
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Поперед.Далі

Повернутись до Трансмиссия, ходовая, тормоза, рулевое, колеса и шины

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 1 гість

cron