Эх ,колеса ,колеса....

Круг вопросов по трансмиссии, ходовой, тормозной системам, колесам и шинам обсуждается тут

Модератор: Модераторы форума

Повідомлення yuralev68 » П'ят липня 11, 2008 18:37

Shurik написав:
чего это вы все так на гудрич наехали? сам езжу на гудриче МТ одни положительные эмоции и на асфальте отлично и в грязи!!!


Это религиозный спор :) Каждый ставит такую резину как ему нравится.


:D :D :D добре сказано, правда я ставив, яку міг купити.
Аватар користувача
yuralev68
Участник движения
 
Повідомлення: 669
З нами з: Чет травня 22, 2008 15:04
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення deltafox24 » Суб липня 12, 2008 17:15

MudMax написав:deltafox24 ты просто попробуй что-нибудь другое :)


ну насколько я знаю ты на гудриче не ездил - откуда тогда такие данные? Я могу сказать что гудрич намого лучше чем йокогама геоландер и немного белее шумный в городе чем купер стт, но немного лучше купера в песке, и это не домыслы а факты!!!
Аватар користувача
deltafox24
Участник движения
 
Повідомлення: 1031
З нами з: Сер грудня 27, 2006 12:53
Звідки: г. Николаев

Повідомлення Onega » Нед липня 13, 2008 3:03

yuralev68 написав:
Shurik написав:
Это религиозный спор :) Каждый ставит такую резину как ему нравится.


:D :D :D добре сказано, правда я ставив, яку міг купити.


У меня интересней, я нарезал так как хочу :) .
И как показала практика на "Кордоне", получилось не хуже соразмерного Гудрича.
Нет для меня ничего дороже,
Чем верный друг и бездорожье
Еще километры пути к родному огню
(c) Кривцов Сергей

УАЗ 31512, 90-го года, тент, колхозы, 417_й движ:ек, самоблок (БТР)
тел. 8 050 три тройки - два нуля - семнадцать. В эфире отзываюсь на UT4USE
Аватар користувача
Onega
Член Совета Клуба
 
Повідомлення: 2657
З нами з: Чет червня 29, 2006 11:56
Звідки: Киев, Голосеево (26.02.1979)

Повідомлення yuralev68 » Нед липня 13, 2008 18:16

В мене стояли Мішеліни 235/85 на 16 , аналог гудріча, по протектору. Порівнювати можу тільки з К-153, якщо не помиляюсь. Там де К-153 на пониженій стояла на місці і шліфувала на холостих мокру глину, Мішелін їхав, як по асфальту, для гір супер, але на зиму к-153 явно кращий і на асфальт, також. Зараз в планах Йокогама геоландер, цікаво чи відчується різниця з Мішеліном.
Аватар користувача
yuralev68
Участник движения
 
Повідомлення: 669
З нами з: Чет травня 22, 2008 15:04
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення deltafox24 » Нед липня 13, 2008 19:06

yuralev68 написав:В мене стояли Мішеліни 235/85 на 16 , аналог гудріча, по протектору. Порівнювати можу тільки з К-153, якщо не помиляюсь. Там де К-153 на пониженій стояла на місці і шліфувала на холостих мокру глину, Мішелін їхав, як по асфальту, для гір супер, але на зиму к-153 явно кращий і на асфальт, також. Зараз в планах Йокогама геоландер, цікаво чи відчується різниця з Мішеліном.


ощутится еще и как - не стоит геоландер брать он нежный боится ударов - стояли у товарища через пол года все выкинул повздувались - возьми лучше купер СТТ по цене оди одинаковые но купер намного лучше
Аватар користувача
deltafox24
Участник движения
 
Повідомлення: 1031
З нами з: Сер грудня 27, 2006 12:53
Звідки: г. Николаев

Повідомлення yuralev68 » Нед липня 13, 2008 19:21

Хмм. читав на випробуваннях , що непогані результати показували... Треба смайлик "чухаю потилицю".

до речі , купив диски шириною 8,5 дюймів на 15. І досих пір не впевнений, що добре зробив. На хантері ширини 235 , як на мене ставало на всі випадки, невже гума шириною скажем 265, так кардинально підвищить прохідність.
Востаннє редагувалось yuralev68 в Нед липня 13, 2008 19:27, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
yuralev68
Участник движения
 
Повідомлення: 669
З нами з: Чет травня 22, 2008 15:04
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення deltafox24 » Нед липня 13, 2008 19:27

yuralev68 написав:Хмм. читав на випробуваннях , що непогані результати показували... Треба смайлик "чухаю потилицю".


ну тыж взрослый человек - все эти тесты заказные, кто заплатил про того и написали!!! По геоландеру это факт на скорости ямка и на нем гуля размером с кулак
Аватар користувача
deltafox24
Участник движения
 
Повідомлення: 1031
З нами з: Сер грудня 27, 2006 12:53
Звідки: г. Николаев

Повідомлення Shurik » Нед липня 13, 2008 23:13

ощутится еще и как - не стоит геоландер брать он нежный боится ударов - стояли у товарища через пол года все выкинул повздувались

Ну мы с Максом геолендеру хорошо дали прочухана.
Без последствий. Да и у нас на нем и Патрули и крузаки катались - тоже без последствий.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.

© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Shurik
Член Клуба, Администратор форума
 
Повідомлення: 8853
З нами з: П'ят грудня 16, 2005 15:36
Звідки: Львов.
Телефон: О67-49-26-l7l
Машина: УАЗ 3151

Повідомлення MudMax » Пон липня 14, 2008 11:13

deltafox24 написав:ну насколько я знаю ты на гудриче не ездил - откуда тогда такие данные? Я могу сказать что гудрич намого лучше чем йокогама геоландер и немного белее шумный в городе чем купер стт, но немного лучше купера в песке, и это не домыслы а факты!!!

я ездил рядом с гудричем, можно даже сказать мимо гудрича :)
Честно говоря, твои тезисы про йокогаму несколько расходятся с мнениями тех, кто на ней действительно ездил. Как бы понятно, что всяк кулик свое болото хвалит, но в целом картина такая:
- йокогама гребет куда лучше гудрича. Спущенная вообще супер.
- Очищается намного лучше.
- Из колеи выходит хуже.
Насчет того что геолендер боится ударов - интресно, чем же это его надо бить? Шо я с ним только не делал - пока целый. Что я делаю не так? :)
Мы поговорили о машинах и пришли к выводу, что если уж покупать что-нибудь, так это ГАЗ-69, но их, к сожалению, не продают. (Стругацкие)
Аватар користувача
MudMax
Член клуба
 
Повідомлення: 3240
З нами з: Суб січня 06, 2007 18:02
Звідки: Киев (06.01.1983)

Повідомлення yuralev68 » Пон липня 14, 2008 11:40

Коротше куплю я знову те що попадеться, а там видно буде...
Ширина ще цікавить, оптимальна все таки яка ??? Бо з діаметрами все ясно ... а от по ширині в мене особисто, ясності немає, не було чим пробувати...
Аватар користувача
yuralev68
Участник движения
 
Повідомлення: 669
З нами з: Чет травня 22, 2008 15:04
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення MudMax » Пон липня 14, 2008 11:45

в горах краще вужчу. На болотах - широку.
Мы поговорили о машинах и пришли к выводу, что если уж покупать что-нибудь, так это ГАЗ-69, но их, к сожалению, не продают. (Стругацкие)
Аватар користувача
MudMax
Член клуба
 
Повідомлення: 3240
З нами з: Суб січня 06, 2007 18:02
Звідки: Киев (06.01.1983)

Повідомлення Vanilla Gorilla » Пон липня 14, 2008 11:55

MudMax написав:deltafox24 ты просто попробуй что-нибудь другое :)


+1

"Гудрич" по определению не может быть лучше "Йоки". "Геолендер" она направленная и весело самоочищается раскидывая куски говна в стороны. (профиль протектора кстати выше) Кудрич тупо становится в этих условиях сликом.
Ездил и на одной и на другой резине, как по мне так даже наварка "Инса" под "Йокогаму" Геолендер в размере 31х10.5 едет лучше 33 "гудрича". Единственный плюс у МТ "Гудрича" - это его износостойкость при эксплуатации на асфальте, "Геолендер" к тому времени наверное два раза сотрется. Но опять таки, если уж брать "Гудрич", то лучше "Купер СТТ" :)
УАЗ 469Б, ГАЗ 69
Аватар користувача
Vanilla Gorilla
Участник движения
 
Повідомлення: 989
З нами з: Суб травня 21, 2005 0:32
Звідки: Сумы (10.08.1985)

Повідомлення yuralev68 » Пон липня 14, 2008 12:06

MudMax написав:в горах краще вужчу. На болотах - широку.


Карпати одні з небагатьох гір у світі, де на вершині гори можна вталяпатись в таке болота , що і Сусаніну з французами не снилось. Коротше більше як 10,5" я мабуть брати не буду.
Аватар користувача
yuralev68
Участник движения
 
Повідомлення: 669
З нами з: Чет травня 22, 2008 15:04
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення MudMax » Пон липня 14, 2008 12:42

З приводу ширини - я більше схиляюсь до широких - щоб не тонули. Проте вузькі мабуть мають краще тримати машину на схилах, особливо коли тягне вбік.
Хоча народ і на широкій гумі в горах їздить і начебто нічого :)
Мы поговорили о машинах и пришли к выводу, что если уж покупать что-нибудь, так это ГАЗ-69, но их, к сожалению, не продают. (Стругацкие)
Аватар користувача
MudMax
Член клуба
 
Повідомлення: 3240
З нами з: Суб січня 06, 2007 18:02
Звідки: Киев (06.01.1983)

Повідомлення yuralev68 » Пон липня 14, 2008 13:57

MudMax написав:З приводу ширини - я більше схиляюсь до широких - щоб не тонули. Проте вузькі мабуть мають краще тримати машину на схилах, особливо коли тягне вбік.
Хоча народ і на широкій гумі в горах їздить і начебто нічого :)


На схилах боком ставати не можна...вушка практично гарантовані. На щастя я того не мав, але в мене на фірмі снігоходів і квадріків!!! через це поперевертали багато.
Аватар користувача
yuralev68
Участник движения
 
Повідомлення: 669
З нами з: Чет травня 22, 2008 15:04
Звідки: Івано-Франківськ

Поперед.Далі

Повернутись до Трансмиссия, ходовая, тормоза, рулевое, колеса и шины

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron