Правила форуму
В даному розділі можна публікувати оголошення про продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар одиничних екземплярів товарів та послуг на не регулярних засадах.
Заборонено створення одним користувачем більше 3 тем або 5 повідомлень за добу.
Назва теми повинна включати слово Продам/Куплю/Обміняю/Подарую/Подаруйте, а також коротку назву об’єкту купівлі/продажу/обміну/дарування.
в оголошенні повинно бути вказано: - об'єкт продажу; - стислий опис об'єкту продажу; - ціна; - місце знаходження продавця; - контактна інформація продавця; - за можливості - фото.
Після завершення продажу (купівлі, ...) необхідно закрити тему за допомогою відповідної кнопки внизу сторінки теми, без публікації повідомлення в темі, що її закрито.
Користувачам забороняється підіймати тему повідомленнями, що не несуть нової інформації по темі, якщо від публікації останнього повідомлення в ній пройшло менше, ніж півмісяця. Підняття теми під приводом зниження ціни на величину, меншу ніж 1%, або 10грн, також каратиметься згідно пункту 2.10 Правил.
Для публікації оголошень про не одиничні (масові), або регулярні продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар є розділ Коммерческие Объявления.
Для публікації оголошень про зустрічі та майбутні події є розділ Встречи.
Походу они и в России уже столько стоят, и в основном похоже новодел.
Но дорого, за 150 - 200 и я бы взял, а 2500 жаба задавила.
Я себе летом на легковую БМВ взял задний редуктор LSD целиком за 200.
Был вчера в Харькове, заехал на ЛОСК - нашел в двух местах блокировки БТРовские
1й. 2300 грн - чел сказал новые.
2й. Договорились на 2000грн, будут через неделю-две снятые с БТра с консервации
телефон есть, буду прозванивать человека -кому надо присоединяйтесь (будет 3 штуки), телефоны тоже могу дать в личку.
Говорив з продавцем таких у Львові (авторинок "Зелене Коло", УАЗівська будка), казав, що вже як півроку на ринку продаються китайські копії, він перестав ними торгувати взагалі. Як правило, дуже дорого і як правило з легендами про те, що десь робираються БТР-и. Але їздять дуже недовго. Будьмо уважні.
Смысл в подделке есть - узел пользуется спросом.
Китайцы, естественно, не сами придумали этим заниматься, а кто-то заказал у них партию копий, выслав оригинал.
Думаю можно заказать им и качественные копии, наверняка даже лучше оригинала