На Львівщині рибалка зловив піранью

Эти два увлечения неразрывно связанны с УАЗом, а для многих и явились причиной его покупки.

Модератор: Саид

На Львівщині рибалка зловив піранью

Повідомлення Айри » Пон серпня 20, 2012 3:59

На Львівщині тепер замість звичайних коропів, товстолобиків і щук на вудочку ловлять піраній, повідомляє TCH.ua.

Хижу здобич упіймав Володимир Нікулів, який щовихідного рибалить на Добротвірському водосховищі.

Зображення

"В мене стали великі квадратні очі, коли я виловив цю штуку. Вигляд у неї дуже страшний був, такі зуби, передні, верхні то такі, як в акули - гострі-гострі і так щільно йдуть. Нижні рідше, але щелепа випирає", - пригадав рибалка.

Жоден із рибалок, що були на березі, не розпізнав рибини.

"Дуже страшна риба, в руки її взяти страшно, вона сама впала, коли я її взяв - вона так вібрувала і пищала, як мобільний телефон. Після цього я її помістив в банку. Три години вона була на сонці, води ж мало... живуча, страшне діло", - зауважив Нікулів.

Вже вдома, зайшовши в інтернет, рибалка дізнався, що страшна риба - це піранья. Банку зі здобиччю він відніс іхтіологам. Там з'ясувалось, що у цьому водосховищі вже виловили три піраньї.

"Версія тільки одна, що це є справа рук акваріумістів, які не подумали, а просто закинули рибу і думають, як вона вплине", - повідомив головний фахівець Львівдержрибоохорони Іван Косач.

Одну з виловлених піраній вже забальзамували і віддали як експонат до місцевого біологічного музею. Його завідувач каже, що 10-сантиметрова рибина сама із себе не страшна, однак, зграя таких хижаків дуже небезпечна.

"Приблизно тушу тварини розміром із коня вони з'їдають за 10-15 хвилин", - прикинув завідувач Зоологічного музею Ігор Шидловський.

У водоймі, де виловили піраній, купаються люди, тож загроза є і для них, застерігають фахівці.

"Можуть нападати на людину, але зграя має бути голодною, і тоді вони нападають. Місцеві жителі в деяких притоках Амазонки спочатку, наприклад, кидають козу в ріку, яку з'їдають піраньї. Після того діти їхні йдуть купатись у річці, і все спокійно", - пояснив Шидловський.

Випадки вилову піраньї раніше траплялися на Дніпропетровщині і в Білорусі. Через холодні зими, там риба не прижилась. На це сподіваються і львівські іхтіологи.

Видео и сама статья - http://vidgolos.com
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Повернутись до Охота/Рыбалка

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 1 гість

cron