сдам не дорого в аренду 2 аварийных гаража на Подоле , Киев.

Объявления о не единичных или регулярных продажах, покупках, обменах, дарениях

Модератори: MudMax, Совет Клуба

Правила форуму
В даному розділі можна публікувати оголошення про продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар не одиничних (масових) екземплярів товарів та послуг, або на регулярних засадах.

Без узгодження з Радою Клубу дозволяється публікувати лише ті оголошення, що стосуються позашляховиків, їх запасних частин, додаткового обладнання та спорядження, а також товарів для туризму. Всі інші оголошення можуть бути розміщені лише на комерційній основі, за попереднім узгодженням з Радою Клубу.
Оголошення, які не відповідатимуть правилам розділу, будуть видалені.

Для кожної з принципово відмінних груп товарів чи послуг кожного продавця/покупця, що він продає, купує, міняє, дарує або приймає в дар, може бути створено не більше однієї теми.

Назва теми повинна починатися словами "Продаю", "Купую", "Міняю", "Дарую" або "Приймаю в дар".

Суворо забороняється піднімати теми неінформативними та несуттєвими повідомленнями. Підняття теми під приводом зниження ціни на величину, меншу ніж 1%, або 10грн, також каратиметься згідно пункту 2.10 Правил.

Тему може бути прикріплено на початку розділу за умови надання членам Українського УАЗ Клубу фіксованої персональної знижки від прайсових цін продавця. Знижка членам Клубу не вважається наданою, якщо автором теми не були опубліковані ціни на товари/послуги.

При втраті темою актуальности необхідно закрити її за допомогою відповідної кнопки внизу сторінки теми, без публікації повідомлення в темі, що її закрито.

Для публікації оголошень про одиничні не регулярні продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар є розділ Частные объявления

Для публікації оголошень про зустрічі та майбутні події є розділ Встречи

сдам не дорого в аренду 2 аварийных гаража на Подоле , Киев.

Повідомлення Zlodiy » Суб січня 16, 2021 12:26

сдам 2 гаража на ул. Электриков, Киев. Между Подолом и Оболонью в кооперативе без света и воды.Есть охрана. Первый гараж Ждановский 21 м2 в 20 метрах от охраны в зоне ее видимости.Провалилась крыша от снега, стоит подпорка посреди гаража. 600 грн/мес. Был в сухую погоду, было без луж. Возможно течет, не проверялось. Возможно рассмотреть ремонтные работы в счет бесплатной аренды на несколько месяцев. 2-й гараж 15 м2, но плохо закрываются двери, надо приловчиться, т.к. они просели и не совпадают проушины. Проушины есть , надо прикрутить или приварить еще под пару замков для безопасности. 600 грн/мес. в 200 метрах ходит Автобус до метро Контрактовая площадь. Есть продуктовый магазин, СТО. Тел. 063 20 шесть 5584 Денис. Киев
Некоторые разновидности психических расстройств передаются через УАЗ:)
Аватар користувача
Zlodiy
Участник движения
 
Повідомлення: 228
З нами з: Суб лютого 07, 2009 13:11
Звідки: Киев.Печерский р-н

Повернутись до Коммерческие Объявления

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Viper і 1 гість

cron