Оперенье на УАЗ из стеклопластика.

Объявления о не единичных или регулярных продажах, покупках, обменах, дарениях

Модератори: MudMax, Совет Клуба

Правила форуму
В даному розділі можна публікувати оголошення про продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар не одиничних (масових) екземплярів товарів та послуг, або на регулярних засадах.

Без узгодження з Радою Клубу дозволяється публікувати лише ті оголошення, що стосуються позашляховиків, їх запасних частин, додаткового обладнання та спорядження, а також товарів для туризму. Всі інші оголошення можуть бути розміщені лише на комерційній основі, за попереднім узгодженням з Радою Клубу.
Оголошення, які не відповідатимуть правилам розділу, будуть видалені.

Для кожної з принципово відмінних груп товарів чи послуг кожного продавця/покупця, що він продає, купує, міняє, дарує або приймає в дар, може бути створено не більше однієї теми.

Назва теми повинна починатися словами "Продаю", "Купую", "Міняю", "Дарую" або "Приймаю в дар".

Суворо забороняється піднімати теми неінформативними та несуттєвими повідомленнями. Підняття теми під приводом зниження ціни на величину, меншу ніж 1%, або 10грн, також каратиметься згідно пункту 2.10 Правил.

Тему може бути прикріплено на початку розділу за умови надання членам Українського УАЗ Клубу фіксованої персональної знижки від прайсових цін продавця. Знижка членам Клубу не вважається наданою, якщо автором теми не були опубліковані ціни на товари/послуги.

При втраті темою актуальности необхідно закрити її за допомогою відповідної кнопки внизу сторінки теми, без публікації повідомлення в темі, що її закрито.

Для публікації оголошень про одиничні не регулярні продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар є розділ Частные объявления

Для публікації оголошень про зустрічі та майбутні події є розділ Встречи

Повідомлення Yalta_biker » Пон грудня 27, 2010 19:23

а разве у патриотов с пробегом свыше 50 000 встречаются целые двери собачника? у меня вся в центре в язвах, а усилители внутри - лоскутное одеяло.
ИМХО, двустворчатая дверь - зло еще то. Она и в 80-ке то выводит своим скрипом, что уж про уаз говорить. Сугубо ИМХО (може это я один параноик такой) но когда постоянно краем глаза видишь в зеркале заднего вида (салонном) стык дверей - постоянно туда отвлекаешься, да и обзорность...
Вот ударишь напильником по голове - больно, не ударишь - скучно. Парадокс…
Аватар користувача
Yalta_biker
Участник движения
 
Повідомлення: 1382
З нами з: Сер березня 19, 2008 15:48
Звідки: Ялта (Ливадия), Крым

Повідомлення Olexa » Вів грудня 28, 2010 10:19

Yalta_biker написав:ИМХО, двустворчатая дверь - зло еще то. Она и в 80-ке то выводит своим скрипом, что уж про уаз говорить. Сугубо ИМХО (може это я один параноик такой) но когда постоянно краем глаза видишь в зеркале заднего вида (салонном) стык дверей - постоянно туда отвлекаешься, да и обзорность...

Наскільки я розумію, плюс двостулкових дверей це можливість щільніше й зручніше напакувати багажник (при одностулкових треба, щоб не вивалювалось, або дозавантажувати через задні сидіння), і можливість швидкого доступу до багажнику, якщо важка запаска висить на хвіртці, встановленій на бампері. Втім, плюси дійсно специфічні.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Olexa » Вів грудня 28, 2010 10:19

По одностулкових дверях було б гарно передбачити всередині ніші для реманенту. Втім, можливо, це робиться картою.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення interSOYUZ » П'ят січня 07, 2011 16:24

Интересно!! Надставки дверей, крыша, торпеда (не жлобская...)
Готов поучавствовать в ваших начинаниях. Хотелось бы,чтоб тема сдвинулась с места,а то только разговоры... Удачи!!!
Если руки золотые,то не важно от куда они выросли...
Аватар користувача
interSOYUZ
Участник движения
 
Повідомлення: 503
З нами з: Вів листопада 23, 2010 18:35
Звідки: Херсон

Повідомлення TOVSTUY » Суб січня 08, 2011 1:26

Хотелось бы уже реальные предложение увидеть.
Можно было бы начать средства собирать.
Аватар користувача
TOVSTUY
Участник форума
 
Повідомлення: 120
З нами з: Пон серпня 09, 2010 17:12
Звідки: Киев

Повідомлення genadiy » Пон січня 17, 2011 22:44

Материалы уже закуплены.Есть предложение начать с цельных дверей с опускными стеклами,тоесть не делать отдельно дверь и надставку,а сделать одну деталь.Ребята!Кто возьмется контролировать процесс и координировать действия ?У меня просто реально нет времени,даже на форум захожу раз в две три недели.
TOVSTUY где живешь?Может займешься?Можно еще кого в помощь,а я по мере возможности буду тоже подскакивать.
Вы мне сдесь немного заварите,а я уж дома намертво проволкой закручу.
Аватар користувача
genadiy
Член клуба
 
Повідомлення: 2563
З нами з: Пон червня 06, 2005 22:05
Звідки: КИЕВ,ПЕЧЕРСК 067245753пять

Повідомлення TOVSTUY » Вів січня 18, 2011 2:55

Я могу занятся. Живу на троещине.
Аватар користувача
TOVSTUY
Участник форума
 
Повідомлення: 120
З нами з: Пон серпня 09, 2010 17:12
Звідки: Киев

Повідомлення genadiy » Вів січня 18, 2011 19:22

TOVSTUY написав:Я могу занятся. Живу на троещине.
Отлично!В личку скину телефон.
Вы мне сдесь немного заварите,а я уж дома намертво проволкой закручу.
Аватар користувача
genadiy
Член клуба
 
Повідомлення: 2563
З нами з: Пон червня 06, 2005 22:05
Звідки: КИЕВ,ПЕЧЕРСК 067245753пять

Повідомлення Пацюк » Сер січня 19, 2011 18:19

genadiy написав:Материалы уже закуплены.Есть предложение начать с цельных дверей с опускными стеклами,тоесть не делать отдельно дверь и надставку,а сделать одну деталь.Ребята!Кто возьмется контролировать процесс и координировать действия ?У меня просто реально нет времени,даже на форум захожу раз в две три недели.
TOVSTUY где живешь?Может займешься?Можно еще кого в помощь,а я по мере возможности буду тоже подскакивать.


Если все еще в стадии проектирования, а нельзя сделать двери под тент с опускающимися стеклами без рамки как у субариков?
Пацюк
Участник форума
 
Повідомлення: 181
З нами з: Вів січня 26, 2010 18:12
Звідки: Киев
Машина: УАЗ 31512

Повідомлення Quattros » Сер січня 19, 2011 18:42

Пацюк написав:Если все еще в стадии проектирования, а нельзя сделать двери под тент с опускающимися стеклами без рамки как у субариков?

:shock: :shock: :shock:
как ты себе это представляешь))?
куда стеклу такого размера опускаться...и прилегать )
отжег!)
Ранее по автомобилю судили сколько человек зарабатывает....ныне судят сколько должен :)
Аватар користувача
Quattros
Участник движения
 
Повідомлення: 313
З нами з: Вів вересня 08, 2009 10:28
Звідки: Донбасс(Волноваха)

Повідомлення DJ дядя Вася » Сер лютого 02, 2011 0:34

Интересуют двери цельные в перспективе.В этом году надеюсь перебрать трансмиссию, мосты и подвеску купить приличную резину вместо 245
Ежели средствов на всё хватит!
DJ дядя Вася
Участник движения
 
Повідомлення: 485
З нами з: Вів грудня 07, 2010 23:40
Звідки: г.Константиновка

Повідомлення Пацюк » Сер лютого 02, 2011 18:45

Quattros написав:
Пацюк написав:Если все еще в стадии проектирования, а нельзя сделать двери под тент с опускающимися стеклами без рамки как у субариков?

:shock: :shock: :shock:
как ты себе это представляешь))?
куда стеклу такого размера опускаться...и прилегать )
отжег!)


А что не планируется чтобы стекло опускалось полностью? :mrgreen:
Пацюк
Участник форума
 
Повідомлення: 181
З нами з: Вів січня 26, 2010 18:12
Звідки: Киев
Машина: УАЗ 31512

Повідомлення Quattros » Сер лютого 02, 2011 19:13

посмотри на профиль двери УАЗ и субару,.и принцип опускания стекла.
Ранее по автомобилю судили сколько человек зарабатывает....ныне судят сколько должен :)
Аватар користувача
Quattros
Участник движения
 
Повідомлення: 313
З нами з: Вів вересня 08, 2009 10:28
Звідки: Донбасс(Волноваха)

Повідомлення Tuman » Суб лютого 05, 2011 22:30

хоть что-то создали уже? какая цена вопроса, конкретно.
Аватар користувача
Tuman
Участник разговора
 
Повідомлення: 10
З нами з: Пон березня 29, 2010 20:15
Звідки: г.Северодонецк

Повідомлення mrgaryk » Сер липня 27, 2011 11:51

Интересуют надставки на УАЗ-469, цена?
mrgaryk
 
Повідомлення: 1
З нами з: Пон листопада 29, 2010 18:33
Звідки: Николаевская обл.

Поперед.Далі

Повернутись до Коммерческие Объявления

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron