Сторінка 1 з 1

Ісландський «позашляховик-монстр»

ПовідомленняДодано: Нед липня 31, 2016 9:39
boris67
Група інженерів з Ісландії розробила і створила автомобіль спеціально для складних полярних умов. Машина вийшла настільки великою і суворою, що може стати повноцінним всюдиходом, пише madeinmars.ru.

Потрібен автомобіль для вирішення “серйозних” завдань, боротьби зі стихією і не боїться сюрпризів, які підкидає матінка природа? Тоді варто звернути увагу на Hilux AT44 6×6 Arctic truck. Ця вантажівка справжнісінький полярний монстр. Створено автомобіль був інженерами Ісландії, і як не складно здогадатися, призначений в першу чергу для суворих кліматичних умов цієї країни. А значить і для нас буде актуальний.

Перше, що дійсно виділяє Hilux AT44 6 × 6 Arctic truck – це його колісна база. У автомобіля дійсно шість коліс, що робить його справжнім полярним всюдиходом. Працює автомобіль на 3-літровому дизельному двигуні, що дає 171 кінську силу. З огляду на умови роботи, автомобіль оснастили солідним паливним банком на 550 літрів. Таке поєднання забезпечує машині достатню потужність і в той же час «економічність» в області споживання палива.

Чотири колеса теж можливі.Машина може працювати навіть в Арктиці або Антарктиці. Крім базового набору і повністю заправленого бака, автомобіль піднімає ще до 2 000 кг корисного навантаження. Навантажити Hilux AT44 6 × 6 Arctic truck можна і більше, однак надмірне навантаження може вже позначитися на його їздових характеристиках.

Машина має свій власний житловий модуль, в який можна встановити все необхідне для комфортного перебування в північних умовах. Зокрема туди можна помістити обігрівальний елемент. Машина має також всі необхідні засоби для боротьби з застряганням на бездоріжжі. Зокрема є електрична лебідка. Наостанок варто відзначити, що житловий модуль – знімається.