Покупець Женька

Здесь можно похвалить или поругать компанию, магазин, продавца или любого, оказавшего техническую помощь. Также в данном разделе можно найти информацию о Службе спасения Клуба и спасательных операциях

Модератори: Olexa, Модераторы форума

Покупець Женька

Повідомлення bikss » Чет травня 24, 2012 21:25

Можливо не в ту тему але просто здається тут нема розділу (Мошенники ,Кидалово ) а тема така виставив я на продажу стікло http://www.uaz-club.org.ua/forum/viewto ... highlight=
так от Женька йго забрав (принаймі так написано в пості ) тоді ми перейшли в личку (якщо потрібно можу продубльвати всі наші переписи ) раз людина забирає то дала адресу ,Мені до нової почти 30 км і їздити туда і відправляти (деколи копійчані лоти ) скажем так накладно але деколи назбирується пару лотів і я їду відправляю (деколи без предоплати ) бо спілкуюсь з людбми не тільки на цьому форумі .так і цього разу є адреса чоловік пише що найближчим часом оплатить то я і відправив без задніх мислей а воно получилось так що на дзвінки і смс майже не відповідає (тільки деколи каже що оплатив ) листи в приваті читає а віз і нині там ,просивби модераторів запросити до розмови http://www.uaz-club.org.ua/forum/profil ... ile&u=2216 бо як не забере то вони просто викинуть то скло даю фото накладної Зображення
.І просивби форумчан розсудити з повагою до всіх
bikss
Участник форума
 
Повідомлення: 133
З нами з: Чет березня 29, 2012 21:51
Звідки: Ивано -Франковск

Повідомлення NoUaZ » Чет травня 24, 2012 22:22

З сумбурного поста в якому є всього три розділових знака не зрозумів шляху оплати.
Зворотня доставка не замовлена.
Ви отримали кошти наперед на картку чі на довірі переслали з післяоплатою?
Аватар користувача
NoUaZ
Участник движения
 
Повідомлення: 854
З нами з: Суб березня 14, 2009 18:33
Звідки: Львів
Машина: Фордобобік

Повідомлення bikss » Чет травня 24, 2012 22:59

NoUaZ написав:З сумбурного поста в якому є всього три розділових знака не зрозумів шляху оплати.
Зворотня доставка не замовлена.
Ви отримали кошти наперед на картку чі на довірі переслали з післяоплатою?

Сумбурний лист писався під негативними емоціями ,тому розділових знаків нема .Оплата мала проводитись на карту ПБ (предоплата ).Відправив на довірі що поки дійде то заплатять (принаймі мене так запевнив Женька ) після чого я повідомлю № декларації (робив і роблю так неодин раз ) . Просто на других форумах за невикуп лота (модератори )запрошують людей до теми і вимагають пояснень з їхньої сторони а потім приймають відповідні рішення .
bikss
Участник форума
 
Повідомлення: 133
З нами з: Чет березня 29, 2012 21:51
Звідки: Ивано -Франковск

Повідомлення bikss » Чет травня 24, 2012 23:11

Добавлю переписку
От: Женька
Кому: bikss
Добавлено: Ср Мая 02, 2012 20:30
Тема: стекло
добрый день!а какое состояние форточек?

От: bikss
Кому: Женька
Добавлено: Чт Мая 03, 2012 7:47
Тема: Re: стекло
Та ніби нормальний стан не_знаю як сфоткати краще щоб було видно підкажіть я сфоткаю любе місце на любім стіклі

От: Женька
Кому: bikss
Добавлено: Чт Мая 03, 2012 21:49
Тема: Re: стекло
высылайте забираю, новая почта, г.Жмеринка Карасёв Е.В 0972808000

От: bikss
Кому: Женька
Добавлено: Чт Мая 03, 2012 21:58
Тема: Re: стекло
Добре вишлю але з понеділка а то завтра на Київ їду зранку а мені до НП 30 км .В Жмеринці один склад ? і даю реквізити до оплати бо пару раз їздити (якщо по післяплаті ) то деколи треба половину проїхати так що вибачайте .Прошу Приватбанк Миттэва № 6762 4620 5476 1041 Зелинский Николай Александрович

От: Женька
Кому: bikss
Добавлено: Пт Мая 04, 2012 23:56
Тема: Re: стекло
ок!но смогу тоже только в понедельник!!! почта одна!!!!

От: bikss
Кому: Женька
Добавлено: Вт Мая 08, 2012 17:28
Тема: Re: стекло
Привіт стікло сьогодні поїхало на Жмеринку

От: bikss
Кому: Женька
Добавлено: Чт Мая 10, 2012 13:02
Тема: Re: стекло
Тук Тук Тук вікно вже певно на місці


От: bikss
Кому: Женька
Добавлено: Пт Мая 18, 2012 6:39
Тема: Re: стекло
Привіт скажу чесно то вже не смішно ,розумію що буває всяке .
З повагою Микола


От: bikss
Кому: Женька
Добавлено: Ср Мая 23, 2012 20:41
Тема: Re: стекло
Вибачайте що турбую ще раз ,коли буде оплата по стьоклах ? Якщо вони були непотрібні то нащо було бронювати і казати що беру яж людям вірю і багатьом (не тільки на цьому форумі ) відсилаю лоти ,деталі без предоплати .В разі неоплати вимушений буду звернутись до модераторів форуму щоб прийняли міри
З повагою Микола
От і вся переписка і більше нічого добавити не можу ,з повагою до всіх
bikss
Участник форума
 
Повідомлення: 133
З нами з: Чет березня 29, 2012 21:51
Звідки: Ивано -Франковск

Повідомлення Dron » П'ят травня 25, 2012 0:03

Хотелось-бы послушать и вторую сторону. Сам был в подобной ситуации...
Аватар користувача
Dron
Участник движения
 
Повідомлення: 538
З нами з: Вів травня 11, 2010 15:12
Звідки: КИЇВ.
Телефон: (067)731-03-31
Машина: ХУаз, Jып, Газ-L

Повідомлення Айри » П'ят травня 25, 2012 0:42

С Новой Почтой удобно работать - они почти везде, недорого пересылка + наличие функции наложенного платежа для страховки.
Минусы - недавно они подняли расценки минимальной стоимости - от 400 грн. При пересылании, например, детали фактической стоимостью в 50 грн - выглядит несколько глупо. Но видать у них там такие менеджеры. Также при пересылке недорогих деталей теряется смысл покупки при наложенном платеже. Деталь - 50 грн. Пересылка - 30, возврат - 20. Итого деталь в 50 грн выходит в 100...

Когда же стоимость бОльшая, человека не знаешь - лучше получить предоплату или гарантированный наложенный платеж. Ну чтоб потом не выяснять отношения.
Я лично, по собственному опыту, когда отсылаю - предлагаю людям сразу два варианта - либо наложенный или, если хотят сэкономить (на возврате) - сначала на мою карточку Приват. Тут же сообщение смс о поступлении средств, чрез дорогу Отделение Новой Почты - пошел отправил.

В вашей ситуации не совсем понял - вы отправили, он забрал и не выполнил обещание переслать деньги или отправили и он не забрал и вас извещают, что груз не забран и предлагают возврат за ваши деньги? Первый вариант хуже, но увы, виноваты вы сами.

С Женькой этим пару раз общались в ЛС - в последний раз он сообщил вроде, что окончательно решил продать УАЗ...
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Повідомлення bikss » П'ят травня 25, 2012 8:28

Айри Ситуація така (
или отправили и он не забрал и вас извещают, что груз не забран ) до цього ще не дійшло (что груз не забран и предлагают возврат за ваши деньги) але протримавши груз місяць вони просто утилізують груз .Просивби модераторів запросити до теми http://www.uaz-club.org.ua/forum/profil ... ile&u=2216
bikss
Участник форума
 
Повідомлення: 133
З нами з: Чет березня 29, 2012 21:51
Звідки: Ивано -Франковск

Повідомлення Bobikus » П'ят травня 25, 2012 10:33

Айри написав:Минусы - недавно они подняли расценки минимальной стоимости - от 400 грн. При пересылании, например, детали фактической стоимостью в 50 грн - выглядит несколько глупо.


Не зовсім так - збільшено суму мінімальної страховки з 200 до 400 грн, але зменшено страховий тариф - з 1 до 0,5 від суми. Тому ціна залишилась старою.

Щодо описаної ситуації - не бачу потреби тут суди робити - людина не платила гроші і не забирала товар. А ініціативність річ добра, але, як відомо, деколи наказується.

Згоден, що у випадку, якщо не забере то він мав би заплатити транспортні витрати так як просив надіслати.
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення bikss » П'ят травня 25, 2012 10:45

Bobikus написав:Згоден, що у випадку, якщо не забере то він мав би заплатити транспортні витрати так як просив надіслати.

Ну хочаби так
bikss
Участник форума
 
Повідомлення: 133
З нами з: Чет березня 29, 2012 21:51
Звідки: Ивано -Франковск

Повідомлення myshketer » П'ят травня 25, 2012 10:56

Сам часто отправлял товар под честное слово, пока что проблем не было. Верю людям на слово, "а шо делать"? Я считаю, что пара сотен гривень не большая сумма, которую можно заплатить за ответ на вопрос - "А с порядочным человек я общаюсь?"...
Долина залита солнечным светом,
Ветер холодный играет со снегом,
С горы спускается УАЗ, неторопливо.
Аватар користувача
myshketer
Участник движения
 
Повідомлення: 859
З нами з: Суб липня 04, 2009 12:24
Звідки: Львов, Сихов

Повідомлення bikss » П'ят травня 25, 2012 11:30

Хотілосяб мати справу з порядними людьми бо сам (купую і відсилаю під чесне слово і репутацію на форумах ) не тільки по Україна а і Россія ,Казахстан ,Литва ,Польща ітд і на більш вагомі сумми .Як мені сказав один колекціонер " Репутацыя зарабатываетса годами а потерять можно за 5 минут " .
bikss
Участник форума
 
Повідомлення: 133
З нами з: Чет березня 29, 2012 21:51
Звідки: Ивано -Франковск

Повідомлення NoUaZ » П'ят травня 25, 2012 16:54

Ви на дати подивіться!
Покупець однозначно непорядний.
Якби він не морочив голову продавцю два тижні ситуацію з мінімальними витратами можна було б розрулити.
А тепер, напевно, навідь змісту немає відкликати посилку, бо зберігання з"їло всю вартість.

Здається мені, що і нашому форуму прийшов час створювати тему
про непорядних покупців\продавців.
Аватар користувача
NoUaZ
Участник движения
 
Повідомлення: 854
З нами з: Суб березня 14, 2009 18:33
Звідки: Львів
Машина: Фордобобік

Повідомлення bikss » П'ят травня 25, 2012 18:58

NoUaZ написав:Ви на дати подивіться!
Покупець однозначно непорядний.
Якби він не морочив голову продавцю два тижні ситуацію з мінімальними витратами можна було б розрулити.
А тепер, напевно, навідь змісту немає відкликати посилку, бо зберігання з"їло всю вартість.

Здається мені, що і нашому форуму прийшов час створювати тему
про непорядних покупців\продавців.

Та в тім то й справа що сроки вже майже на виході майже 20 днів пройшло з моменту відправки .за цей час думаю можна булоб і відповісти (прокупцю ) або навіть відправити назад (за свій рахунок ) а тепер ситуація майже тупикова .Попрошу відповісти покупця в темі , і попросивби модераторів щераз запросити покупця до діалогу .З повагою до всіх
bikss
Участник форума
 
Повідомлення: 133
З нами з: Чет березня 29, 2012 21:51
Звідки: Ивано -Франковск

Повідомлення Айри » П'ят травня 25, 2012 19:22

Он трубку берет? А если он заболел или в больницу попал?
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Повідомлення NoUaZ » П'ят травня 25, 2012 19:31

23 мая фото замков просил.
Аватар користувача
NoUaZ
Участник движения
 
Повідомлення: 854
З нами з: Суб березня 14, 2009 18:33
Звідки: Львів
Машина: Фордобобік

Далі

Повернутись до Отзывы. Служба спасения

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron